Reklam Organizasyon

2024 Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Havai fişek gösterisi
Mekan giydirme
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Servis ve hizmet elemanı

Reklam Organizasyon Hakkında

Manisa ilinin en güzel yerlerinden olan Şehzadeler mevkiinde mezuniyet ve balo için organizasyon ekibi mi arıyorsun? Eğer cevabın evet ise, sana bir firma önerimiz var: Reklam Organizasyon. Firma, Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde hizmet veriyor. Zengin paket içerikleri ve kaliteyi bir arada sunan firma ile mezuniyet partisi organize edebilirsin. 2000 TL’den başlayan çok uygun fiyatları bulunan firma, öğrencilerin cebini de yakmıyor. Hadi firma ile ilgili detaylara geçelim.

Hizmet Yelpazesi

Reklam Organizasyon, başta mezuniyet partisi ve balolar olmak üzere birbirinden farklı birçok etkinliği organize edebiliyor. Düğün, kına gecesi, baby shower, sünnet düğünü ve doğum günü gibi özel günlerin için de firma ile anlaşabilmen mümkün oluyor.

Profesyonel kadrosu ile dikkat çeken firma, Manisa içerisinde tüm özel günlerinde yanında olmaya hazır. Kep atma organizasyonu da düzenleyebilen firma ile öğrenciliğini tamamlayabilir, yeni bir hayata “merhaba” diyebilirsin. Tercih edilen mekanı özenle hazırlayan Reklam Organizasyon ile unutulmaz bir mezuniyet partisi organize edebilirsin.

Sunulan İmkanlar

Mezuniyet organizasyonu için çeşitli süsleme ve aksesuarlar temin eden firma, davet alanını göz alıcı bir hale dönüştürüyor. Anlaşmalı olduğu catering firmasında çalışan usta şefler, tadı damaklarda kalacak yemekler ve kokteyller hazırlıyor. Mezuniyet partisi konseptini kendin tasarlamak istersen de, firma özel konsept tasarım hizmeti veriyor.

Reklam Organizasyon, deneyimli organizasyon sorumlusu görevlendirerek öğrencileri konfor ve kalite ile buluşturuyor. Organizasyon ekibi müzik yayınından servis hizmetine, süslemelerden aksesuar teminine kadar her detay ile ilgileniyor. Güleryüzlü servis personelleri de davetlilere rahat bir gece yaşatıyor.

Reklam Organizasyon Mezuniyet ve Balo Fiyatları

Firma, mezuniyet organizasyonu için başlangıç ve her şey dahil paket olmak üzere iki adet paket seçeneği sunuyor. Söz konusu paketlere göre fiyatlandırma yapılıyor. Standart hizmetlerin yer aldığı başlangıç paketinin fiyatı, 2000 TL’den başlıyor. İçerik yönüyle daha zengin olan her şey dahil pakette ise fiyatlar, 3000 TL’den başlayarak ilave hizmet talebine bağlı olarak yükseliyor.

Güncel fiyatları öğrenmek ve indirimlerden yararlanmak istersen, Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurman yeterli olacaktır.

Reklam Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Organizasyon firması, Manisa ilinin Şehzadeler ilçesinde konumlanıyor. Merkezi bir noktada konumlanması nedeniyle, firma müşterilerine ulaşım konusunda avantaj sağlıyor. Görüşmek istersen özel aracınla ya da toplu taşıma araçları ile gidebilirsin. R4, R6B ve E3 Ekspres otobüsleri ile gidebilmen mümkün oluyor.

Firma açık adresi şöyledir: Adakale Mahallesi, 2504 sokak, no:33A1 Şehzadeler / Manisa.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Reklam Organizasyon başlangıç paketi; mekan süsleme ve dekorasyon, servis hizmet elemanları ve organizasyon sorumlusu içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içerisinde; catering hizmeti, havai fişek şovu, özel konsept tasarım yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Tören alanı ve kep atma organizasyonu düzenleniyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, doğum günü, kına, nişan, düğün, sünnet düğünü gibi kutlamaların için Reklam Organizasyon'u tercih edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma Manisa'da hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Reklam Organizasyon isteğe göre konsept tasarımı yapıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ