Remzi Foto

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Remzi Foto Hakkında

İzmir, Karabağlar mevkiinde profesyonel bir düğün fotoğrafçısı arayışına Remzi Foto Merkez ile son verelim. Stüdyonun birbirinden farklı dış çekim olanakları ve 1000 TL’den başlayan fiyatları için seni içeriğimizi okumaya davet ediyoruz.

Remzi Foto Dış Çekim Türleri

İzmir sahilinde kır düğünü esintisiyle pozlar vermek ve en doğal hallerini objektiflere sergilemek istiyorsan trasday dış çekimleri tam sana göre diyebiliriz. Yine bu tarzda video alternatifi olarak save the date çekimleri gerçekleştirebilir üç boyutlu olarak anlarını ölümsüzleştirebilirsin. Düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli gibi diğer video alternatiflerini ise düğün günü boyunca yanında olan düğün fotoğrafçısı ekibi ile gerçekleştirebilirsin.

Dış Çekim Olanakları

Dış çekimi sıradanlıktan kurtarmak için belirlediğin yerlere firmanın düğün fotoğrafçısı ekibi ile gidebiliyorsun. Bu belirlediğin alanı şehir içi seçmek zorunda da değilsin. Şehir dışında çok beğendiğin bir manzarayı tercih edebileceğin gibi hep hayalini kurduğun yurtdışında bir alanda da çekimlerini Remzi Fotoğrafçılık sayesinde gerçekleştirebilirsin.

Çekim ruhunu ve konseptini albüm seçimin ile yansıtabilmen çok önemli. Firmanın stüdyosunda bulunan alternatiflerden sana en uygun olan aile, panoramik ve cep albümlerini seçebilirsin. Albümleri görebilmek adına da firma ile ön görüşme sağlayabilirsin.

Remzi Foto İzmir Dış Çekim Fiyatları

Başlangıç ve her şey dahil paketler ile dış çekim beklentilerini uygun fiyatları ile karşılamaya çalışan mekan, kaliteli görüntülere seni kavuşturuyor. Paketlerin içerikleri değiştikçe fiyatları da değişkenlik gösterebiliyor. Ortalama olarak ise paket fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Eğer mekan ile anlaşma sağlamadan önce fiyatları hakkında bilgilendirilmek istiyorsan yukarıda bulunan ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin. Karşına çıkan formu isteklerinle doldurup gönderdiğin taktirde DüğünYardımcısı.com’un sana sunduğu özel indirimli fiyatlara da ulaşabilirsin.

Remzi Foto Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İzmir’in Karabağlar ilçesinde fotoğraf stüdyosu hizmeti veren firmaya toplu taşıma araçlarını veyahut kişisel aracını kullanarak rahatlıkla ulaşım sağlayabiliyorsun. Firmanın sunduğu olanaklar için ya da dış çekim için anlaşma sağlamak adına yukarıdaki numarayı kullanarak danışmanlık servisini arayabilirsin. Eğer yüz yüze iletişim kurmak istiyorsan da firmanın açık adresi şu şekilde;

“Yunus Emre, 4187. Sokak, No:2, Karabağlar / İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisi ile görüşebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurt dışı ve şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Karabağlar ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

30 gün içerisinde teslimat sağlanıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ