Rosebay Wedding & Event

Rosebay Wedding & Event Hakkında

Rosebay Wedding & Event İzmir Foça konumunda bulunuyor. Kına gecelerinin vazgeçilmez mekanları arasında yer alan Rosebay sıklıkla tercih ediliyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri, müzik dinletisi ile unutulmaz bir törene imza atabilirsin. Kına gecesi fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor. DüğünYardımcısı.com’a özel seçenekleri değerlendirerek keyifli bir davet verebilirsin.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Rosebay çim zemin üzerine kurulu ferah bir davet alanı sunuyor. Açık ve kapalı alanı konuk sayına göre düzenleniyor. Oturma planı ve organizasyon akışı her detayıyla netleştiriliyor. Açık davet alanı ve kır bahçesi her mevsim kına geceleri için gelin adaylarının favorisi oluyor. Bu alanlarda 300 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyorsun. Farklı bir tema belirlemek istiyorsan havuz başı alanı da tercih edebilirsin. Kapalı alanda butik eğlenceler düzenleyebilirsin. Ortalama 200 kişi ağırlanabiliyor.

Mekan kına gecelerine ek olarak otelde düğün, kır düğünü, nişan, söz ve diğer özel gecelerde de hizmet veriyor. Şehir dışından gelen konukların için konaklama imkanından da faydalanabilirsin.

Sunulan Hizmetler

Rosebay Wedding & Event mekanı profesyonel ekibi ile İzmir’de en çok tercih edilen kına gecesi mekanları listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Lezzetli menüleri ile usta şefler efsaneler yaratıyor. Her damak tadına uygun seçenekler sunuluyor. Yemekli ve kokteyl menü seçeneklerini değerlendirebiliyorsun. Aperatif lezzetler, ara sıcaklar, mezeler, çerez ve meyve tabakları hazırlanıyor. Kırmızı ve beyaz et seçeneklerini damak zevkine göre seçebiliyorsun.

Mekan yapay çiçek süslemeleri, şık şamdanlar, suplalar ve aksesuarlarla hazırlanıyor. Gelin tagı ve gelin yolu ile detaylar dikkat çekiyor. Dj ve orkestra kına müzikleri eşliğinde tüm konukları piste davet ediyor. Hayal ettiğin kına gecesine bu mekan ile kavuşabiliyorsun.

Rosebay Wedding & Event Kına Gecesi Fiyatları

Mekanın kına gecesi fiyatları konuk sayısı ve menü seçimlerine göre değişiyor. Yemekli kına gecesi fiyatları kişi başı 80 TL’den başlıyor. Kokteyl menü seçenekleri ise 50 – 80 TL arasında oluyor.

DüğünYardımcısı.com danışmanları ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsin. Sana özel kampanyaları değerlendirebilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Foça ilçesindeki Rosebay Wedding & Event, şehrin gürültüsünden uzakta yer alıyor. Mekana Foça’nın merkezindeki 744 numaralı otobüsle gidebilirsin.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Club Rose Bay Hotel, Yeni Foça/ Foça / İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ