Rosebay Wedding & Event

Rosebay Wedding & Event Hakkında

Rosebay Wedding & Event nişan törenin için seni İzmir Foça konumunda seni bekliyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile konuklarını keyifle ağırlayabilirsin. Nişan töreni fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor. DüğünYardımcısı.com’a özel seçenekleri değerlendirebilirsin.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Rosebay Wedding & Event açık ve kapalı davet alanlarını dilediğin gibi kullanabilirsin. Mekanın açık ve kır bahçesi alanı 200 – 300 kişi ağırlayabiliyor. Havuz başı alan ise 300 kişiye kadar ağırlama olanağı sağlıyor. Mekanın otoparkı 75 araç ile konuklarına konforlu bir davet sunuyor. Masa ve sandalye süslemeleri yapılıyor. Yapay çiçekler, supla ve şamdanlara yer veriliyor.

Gelin ve damat odasında rahatlıkla hazırlanabiliyorsun. Organizasyon sorumlusu senin için her detayı düşünüyor. Mekan giydirme ve ek süslemeler için tercihlerin ön plana çıkıyor. Mekan düğün, kına gecesi, sünnet töreni, otelde düğün ve diğer özel günler için de kapılarını aralıyor.

Sunulan Hizmetler

Rosebay Wedding geniş hizmet yelpazesi ile çiftlerin İzmir’de en çok tercih ettiği nişan mekanlarındandır. Şık dekorasyonu ve hizmetleri ile favoriler arasında yerini alan mekan sıklıkla tercih ediliyor. Dj ve orkestra eşliğinde eğlenceli bir repertuvar hazırlanıyor. Düğün şarkıları eşliğinde keyifli bir gece geçiriyorsunuz. Konuklarına lezzetli ikramlar sunabiliyorsun. Yemekli ve kokteyl menü seçimleri bulunuyor. Yemekli menüde kırmızı ve beyaz et ağırlık yemekler hazırlanıyor. Mezeler ve salatalar servis ediliyor. Kokteyl seçimlerinde ise aperatif atıştırmalıklar ve meşrubat seçenekleri bulunuyor.

Nişan gecesi için masa, makas ve nişan tepsisi uyum içinde hazırlanıyor. Hayal ettiğin detaylar ile mekan süslemesi tamamlanıyor. Tören boyunca video ve fotoğraf çekimleri yapılıyor. Konaklama imkanı bulabileceğin otel konuklarına da unutulmaz bir anı kalıyor. Kır düğünü, kına ve diğer özel gecelerde de bu mekanı değerlendirebilirsin.

Rosebay Wedding & Event Nişan ve Söz Fiyatları

Mekanın nişan ve söz fiyatları yemekli ve kokteyl menü seçimlerine göre değişiyor. Yemekli nişan fiyatları kişi başı 80 – 100 TL arasında değişiyor. Kokteyl menü seçenekleri ise 50 – 80 TL arasında oluyor.

DüğünYardımcısı.com danışmanları ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsin. Sana özel kampanyaları değerlendirebilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Foça ilçesindeki Rosebay Wedding & Event, İzmir’in merkezine bir saat uzaklıkta yer alıyor. Mekana Foça’nın merkezindeki 744 numaralı otobüsle de ulaşım sağlanabiliyor.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Club Rose Bay Hotel, Yeni Foça/ Foça / İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Nur Şuftalar
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ