Royal Fotoğrafçılık

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Royal Fotoğrafçılık Hakkında

İstanbul, Kağıthane konumundaki stüdyosu ile hizmet veren Royal Fotoğrafçılık, dış çekimleri ile de adından söz ettiriyor. Düğün fotoğrafçısı ekibi de dilediğin yerde düğün çekimlerini gerçekleştirebiliyor. Hem de 1000 TL’den başlayan paket fiyatları ile. Seni daha fazla heyecanlandırmayalım ve hemen firmanın sunduğu ayrıcalıklara geçelim.

Royal Fotoğrafçılık Dış Çekim Olanakları

Dış çekim için en önemli detaylardan birisi çekim yapılacak alandır. Bu alanı yurt dışı ve yurt içi bir yerde firma sayesinde dilediğin gibi belirleyebilirsin. Bununla birlikte belirlediğin konsepte uygun yer önerisinde bulunmasını da isteyebilir, tecrübelerinden yararlanabilirsin.

Gelelim dış çekim için firma tarafından sunulan çekim türlerine. Save the date çekimi ile gün boyu düğününe dair tüm heyecanı kayıt altına aldırabilirsin. Düğün belgeseli, düğün klibi, düğün hikayesi ile de düğün saatlerini ölümsüzleştirebilirsin. Bunlar ile birlikte belirlediğin konseptte bir fotoğraf çekimi gerçekleştirebilir, olağanüstü bir albümün olsun istiyorsan da katalog çekimi yaptırabilirsin. Aynı zamanda trashday görüntüleri ile anı da durdurabilirsin.

Aldığın tüm bu hizmetleri Royal Fotoğrafçılık tarafından sağlanan profesyonel kameralar ve ekipmanlar ile gerçekleştirileceğini de belirtelim. Aynı zamanda firmanın bünyesinde bulunan cep albümü, panoramik albüm ve aile albümü gibi farklı işlev ve boyutlarda olan seçeneklerden de yararlanabileceksin.

Royal Fotoğrafçılık Düğün Dış Çekim Fiyatları

Çekim türleri epeyce fazla olan firma fiyatları ile de her kesime hitap edebiliyor. Başlangıç ve her şey dahil paket seçeneklerinden bütçene uygun olan alternatifi belirleyebiliyorsun. Ortalama olarak bu paketlerin fiyatları ise 1000-1500 TL aralığında değişiklik gösterebiliyor.

Dilersen hemen ücretsiz teklif at butonuna tıklayarak çekim isteklerine özel fiyat bilgisi alabilirsin. Paket içeriklerini öğrenmek veyahut firma ile anlaşma sağlamak için de danışmanlık servisi ile saniyeler içerisinde irtibata geçebilirsin.

Royal Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde stüdyo çekimleri gerçekleştiren firma lokasyonu ile de yüzünü güldürebilir. Kağıthane yönüne giden otobüs ve dolmuş güzergahlarından yararlanabilirsin. Aynı zamanda kişisel aracında ulaşım için iyi bir alternatif olabilir. Yüz yüze iletişim kurmak ve tüm detaylar üzerinde firma ile konuşmak istiyorsan fotoğraf stüdyosunun açık adresi şu şekilde;

“Çeliktepe Mahallesi, İsmet İnönü Caddesi, No: 1, Kâğıthane / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekimlerin orijinal teslimini ve ekipman teminini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurt içi ve yurt dışı çekim olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

20 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Kağıthane ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

14-21 işi günü içerisinde siparişlerin teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ