Rüya Organizasyon

2024 Sünnet Organizasyonu Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Kapalı çadır / tente
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Özel konsept tasarımı
Servis ve hizmet elemanı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Hediyelik dağıtım sepeti
Gül suyu ve lokum ikramı
Şerbet ikramı
Sünnet kınası seti
Sünnet örtüsü

Rüya Organizasyon Hakkında

Manisa Rüya Organizasyon sünnet düğünü organizasyonu için hizmetlerini sunuyor. Merkezi Şehzadeler ilçesinde bulunan firmanın paket fiyatları 3000 TL’den başlıyor. Sünnet düğünü için Rüya Sünnet Organizasyon ile çalışmayı düşünüyorsan yazımızı okuyarak detaylı bilgi edinebilirsin.

Rüya Organizasyon Sünnet Organizasyonu

Organizasyon firması sünnet düğünleri için sıklıkla tercih ediliyor. Firmanın merkezi Manisa’da bulunsa da şehir dışındaki organizasyonlara da gidiyor. Rüya Organizasyon ile çalışmak için en az 2 hafta önce iletişime geçmeni öneririz.

Rüya’nın sunduğu hizmetler arasında mekan süsleme, dekorasyon, balon süslemeleri, çiçek temalı dekorlar ve kumaş giydirme yer alıyor. İstersen sünnet organizasyonu için davetiye de bastırabilir, misafirlerini şık bir şekilde davet edebilirsin.

Rüya Sünnet Düğünü’nün öne çıkan özellikleri arasında sünnet kınası seti de yer alıyor. Ayrıca şerbet ve lokum dağıtımı da yapılabiliyor. İhtiyaç durumunda firmadan kapalı çadır veya tente de kiralayabilirsin.

Rüya Süs Evi olarak da bilinen bu firma tarafından sunulan bütün hizmetleri öğrenmek ister misin? Öyleyse tek yapman gereken ücretsiz danışmanlık hattımızı aramak.

Rüya Organizasyon Fiyatları

Sünnet organizasyonu fiyatları seçtiğin pakete göre değişiyor. Firmanın sünnet düğünleri için hazırladığı iki farklı paket seçeneği bulunuyor.

İlk paket olan başlangıç paketinin fiyatı 3000 TL’den başlıyor. Bu pakette dekorasyon ve süsleme gibi özellikler yer alıyor. Ek özellikleri de pakete eklemen durumunda fiyat artabilir.

İkinci pakette ise her şey dahil hizmet veriliyor. Bu paketin fiyatı da 5000 TL’den açılmakta. Her şey dahil paketin içinde davetiye, özel konsept tasarımı ve sünnet kınası gibi özellikler bulunuyor.

Rüya Süs Evi yetkililerinin DüğünYardımcısı.com’a özel hazırladığı kampanyalardan ve indirimli fiyatlardan haberdar olmak ister misin? Hemen ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al’’ formunu doldurarak talebini iletebilirsin.

Sunulan Diğer Hizmetler Nelerdir?

Rüya Süs Evi birbirinden farklı alanlarda da uzman ekibi ile çalışıyor. Doğum günleri, mezuniyet törenleri, baby shower partileri ve kurumsal etkinlikler için Rüya’yı tercih edebilirsin. Aynı zamanda sünnet düğünü organizasyonu haricinde kına, nişan ve düğün gibi kutlamalar da Rüya tarafından düzenlenebiliyor.

Rüya Organizasyon Nerededir?

Firmanın merkezi Manisa, Şehzadeler konumunda yer alıyor. Ayrıca Manisa dışından da firmayı çağırma imkanın var. Rüya Davet’i kendi şubelerinde ziyaret etmek istiyorum dersen açık adresi şu şekilde:

Çarşı Mah, 1817. Sk, No:41A Şehzadeler / Manisa.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde dekorasyon ve masa süsleme imkanı bulunuyor. Bu paketteki tüm özellikleri ücretsiz danışmanlık hattını arayarak öğrenebilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Rüya Organizasyon her şey dahil pakette davetiye ve sünnet kınası seti yer alıyor. Paket hakkında daha fazla bilgi edinmek istersen ''Ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kapalı çadır ve tente kiralama özelliği bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, nişan, düğün, doğum günü, mezuniyet, baby shower ve kurumsal etkinlikler için hizmet verilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Merkezi Manisa'da bulunan firma şehir dışına da hizmetlerini ulaştırıyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Rüya Organizasyon özel konsept tasarımları yapmakta.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ