Rüya Süs Evi ve Organizasyon

2024 Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Mekan giydirme
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Yaz aylarına özel klima

Rüya Süs Evi ve Organizasyon Hakkında

Rüya Süs Evi ve Organizasyon mezuniyet ve balo organizasyonu için hizmetlerini Manisa, Şehzadeler ilçesinde sunuyor. Firmanın belirlediği paket fiyatları ortalama olarak 2000 TL’den başlıyor. Detaylı bilgi için seni yazımızı okumaya davet ediyoruz.

Rüya Süs Evi ve Organizasyon İmkanları

Firma, deneyimli ve uzman ekibi ile en güzel mezuniyet törenlerinin altına imzasını atıyor. Sen de Manisa içinde bir mezuniyet balosu düzenlemeye karar verdiysen bu firma tam sana göre.

Süs Evi ve Organizasyon tarafından masa giydirme, balon süsleme ve dekorasyon hizmetleri veriliyor. Ayrıca firmanın masa şamdan seçenekleri ve kumaş süslemeleri de oldukça beğeniliyor. İstersen mezuniyetin için davetiye de bastırabilirsin.

Rüya Süs Evi bünyesinde catering hizmeti de sunulduğundan başka bir firmayla çalışmana gerek kalmayacak. Rüya Süs Evi’nin hazırladığı mezuniyet temalı atıştırmalıkları çok seveceğine eminiz.

Firmanın mezuniyet ve balo organizasyonu olanakları hakkındaki detaylı bilgi almak için ücretsiz danışma hattımızı arayabilirsin.

Mezuniyet Partisi Fiyatları

Rüya Süs Evi Organizasyon mezuniyet partileri için iki farklı paketle hizmet veriyor. Bu paketlerin fiyatları da içeriğe göre değişiyor.

Standart başlangıç paketinin fiyatı 2000 TL’den başlıyor. Bu paketin içinde süsleme ve mekan giydirme yer alıyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 3000 TL’den başlamakta. Bu pakette davetiye ve catering hizmetleri bulunuyor.

Firma tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel hazırlanan indirimli fiyatlardan haberdar olmak için ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al’’ formunu doldurabilirsin.

Sunulan Diğer Hizmetler Neler?

Rüya Süs Evi pek çok farklı kutlama, etkinlik ve organizasyon için yeteneklerini sergiliyor. Sadece mezuniyet törenleri değil, doğum günleri, sünnet düğünleri ve baby shower partileri için de bu firmayla çalışabilirsin.

Firmanın sunduğu diğer hizmetler arasında kına, nişan, nikah ve düğün süslemeleri bulunuyor. Ayrıca açılışlar için de birbirinden güzel organizasyonlar düzenlemeyi başarıyor.

Etkinliğinin organizasyonunu Rüya Süs Evi’ne bırakmak istersen en az 2 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Rüya Süs Evi ve Organizasyon Nerededir?

Rüya Süs Evi, Manisa Şehzadeler konumunda bulunuyor. Firmayı Manisa içinde herhangi bir noktaya çağırabilirsin. Rüya Süs Evi’ni kendi adresinde ziyaret etmek istersen açık adresi şu şekilde:

Dinçer Mah, 2603 Sk, No: 2/B Şehzadeler / Manisa.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde masa süsleme ve mekan giydirme hizmetleri bulunuyor. Ücretsiz danışmanlık hattını arayarak paketteki diğer özellikleri de öğrenebilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Rüya Süs Evi her şey dahi paketinde organizasyon sorumlusu ve davetiye yer alıyor. ''Ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurarak paket hakkında daha fazla bilgi edinebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Firma kep atma organizasyonu da hazırlıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günleri, baby shower partileri, sünnet düğünleri, kına, nişan, nikah, düğün ve açılışlar gibi etkinlikler için Rüya Süs Evi'yle iletişim kurabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce iletişim kurmalısın.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma Manisa'da hizmetlerine devam ediyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Rüya Süs Evi ve Organizasyon isteğe göre konsept ve tema hazırlıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ