Sabancı Öğretmenevi

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
250
min
|
300
max
Kapalı Davet Alanı
200
min
|
300
max

Olanaklar

Süsleme
Gelin Yolu
Masa - Sandalye
Ses
Sahne ve Işık
Volkan Gösterisi
Yemek Servisi
Fotoğraf Çekimi
Video Çekimi
Organizasyon Sorumlusu
Menüde Değişiklik İmkanı

Sabancı Öğretmenevi Hakkında

İstanbul’un en güzel kıyılarından biri olan Beykoz’da yer alan Sabancı Öğretmenevi sizlere inanılmaz bir manzara ve ambiyans sunuyor. Deniz kenarında bulunan konumuyla tüm müşterilerini büyüleyen mekan, oldukça şık organizasyonlar hayata geçirmektedir. Eğer sizlerde denize karşı unutulmaz bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek isterseniz Sabancı Öğretmenevi tam size göre!

Sabancı Öğretmenevi Olanakları

Burada göreceğiniz hizmet kalitesinden oldukça memnun kalacaksınız. Hayata geçirdiği organizasyonlar ile popüler olan mekan planlama konusunda oldukça başarılıdır. Öyle ki burada davetlerini gerçekleştiren tüm çiftler, mekanı öve öve bitiremiyor. Denize sıfır bir konumda bulunan mekan sizlere tarihin en kıymetli noktalarından birinde etkinlik düzenlemenin heyecanını sunuyor.

1932 ve 1933 yıllarında ilkokul olarak eğitim veren mekan sonrasında 1975 yılında kimsesiz çocuklar için özel eğitim sunan bir kurum olarak varlığını sürdürmeye devam etmiştir. Ardından mekan restore edilerek Öğretmevi olarak kullanılmaya başlamıştır. Binanın dekorasyon giderleri İstanbul’da görev alan öğretmenlerin kendi ceplerinden çıkardığı paralar ile gerçekleşmiştir. Bu sebeple oldukça kıymetli bir yapıdır. Nihayet 1988 tarihinde hizmete açılmıştır. Sabancı Vakfı’nın profesyonel olarak yenileme masraflarını karşılamasıyla birlikte mekana Sabancı Öğretmenevi ismi verilmiştir. O günden bu yana hizmet vermekte olan bu değerli yapı aslında birçok tarihi değeri ve anıyı bünyesinde barındırmaktadır.

Sabancı Öğretmenevi uzun yıllardır sektörde yer etmesiyle kazandığı deneyimler ile en özel davetlerine ev sahipliği yapmaktadır. Oldukça deneyimli ve profesyonel bir ekibe sahip olan Sabancı Öğretmevi, en özel gününüzü gönül rahatlığı ile emanet edeceğiniz bir yapıdır. Mekanın tüm organizasyonlarınız için kullanabileceğiniz tam 5 adet davet alanı bulunmaktadır. Teras alanı ile 250-300 kişilik davetli kapasitesine sahiptir. burada deniz manzarasına tepeden eşlik ederek inanılmaz bir ambiyans deneyimleyeceksiniz.

Alt ve Üst Salon olmak üzere 2 adet kapalı davet alanı mevcuttur. Alt Salon 220-300 kişilik iken Üst Salon 140-180 kişilik davetleriniz için uygundur. Eğer davetlerinizi açık alanda kır düğünü konseptinde gerçekleştirmek isterseniz, mekan bu konuda sizlere çeşitli davet alanları sunmaktadır. Çardak olarak adlandırılan alan 120 ve 200 kişilik kapasitesiyle oldukça şirin bir ortama sahiptir. Biraz daha kalabalık bir organizasyon için Ön Bahçe isimli 350-500 kişilik kapasiteye sahip olan davet alanını tercih edebilirsiniz. Bu iki mekan konsept olarak aynıdır ve aynı manzarayı paylaşmaktadır. Tek farkları davetli kapasitelerinin değişiklik göstermesidir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, After Party, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Özel Gün Organizasyonları, Mezuniyet Partisi ve Balo

Manzara ve Lokasyon

Mekan deniz kenarında bulunmaktadır. Bu sebeple sizlere inanılmaz bir boğaz manzarası sunar. Mekan Beykoz ilçesinde yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile oldukça kolay ulaşım sağlanmaktadır. En yakın durak Marmara Üniversitesi durağıdır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekan orkestra seçeneği sağlamaktadır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanın fotoğrafçısı mevcuttur. Fakat fiyat pakete dahil değildir.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama mevcuttur.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ