Şatafat Organizasyon

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
5.000 TL
Her Şey Dahil Paket
7.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Kapalı çadır / tente
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası

Süsleme ve Ek Hizmetler

Düğün planlama hizmeti
Gelin tagı
Gelin yolu
Nikah şekeri

Şatafat Organizasyon Hakkında

Şatafat Organizasyon, Manisa Merkez konumundaki ofisi ve 5.000 TL’den başlayan fiyatları ile kusursuz organizasyonlar için çalışıyor. Manisa düğün organizasyonu firmaları arasında seçkin bir konumda bulunan firma, İzmir dahil birçok şehirde hizmet veriyor. Üstelik çiftlerin yüzündeki tebessümü vizyonu olarak benimseyen firma, sunduğu düğün organizasyon hizmetleri ile misafirlerini kendine hayran bırakıyor.

Hizmet Yelpazesi

Manisa düğün organizasyonu firmaları arasında önemli bir konumda bulunan firma birçok etkinlik için de kapılarını aralıyor. Düğün organizasyonu dışında kına, söz, nişan, mezuniyet ve sünnet töreni gibi özel günlerin içinde Şatafat Organizasyon’u tercih edebilirsin.

Piknik, evlilik teklifi, partiler ve doğum günleri için de eşsiz paketler sunan firmayla birlikte en özel gününü planlayabilirsin. Ayrıca firma resepsiyon, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler düzenlemek içinde gerekli alt yapıya sahip.

Düğün Organizasyonu Olanakları

Şatafat Organizasyon, düğün organizasyonu konusunda başarılı personeli ve ilgili yetkilileriyle Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet veriyor. Firma servis elemanı, mekan giydirme, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetleri başlangıç paketi içinde sunuyor.

Catering hizmeti, barkovizyon ve havai fişek gösterisi gibi hizmetlerden de arzun dahilinde yararlanabilirsin. Tente ve çadır kiralama hizmetiyle ön plana çıkan firmada, nikah şekeri ve düğün pastası gibi önemli detayları da organizasyonuna dahil edebiliyorsun.

A’dan Z’ye kadar aklına gelebilecek tüm düğün organizasyonu olanaklarını bünyesinde bulunduran firma hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizde bulunan numaradan tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren danışmanlık ekibimizle iletişime geçebilirsin.

Şatafat Organizasyon Düğün Fiyatları

Firmanın düzenleyeceğin düğün organizasyon fiyatları 5.000 TL’den başlıyor. Kişisel tercihlerinle oluşturacağın her şey dahil paketler ile bu rakam, 7500 TL’ye kadar artıyor.

Firmanın düğün organizasyon fiyatları hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurabilirsin. DüğünYardımcısı.com’a sunulan kampanyalardan ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için geç kalma!

Şatafat Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ofise, Manisa ilindeki merkezi konumu sayesinde ulaşım sağlamak oldukça kolay. Firma yetkilileriyle yüz yüze iletişime geçerek organizasyon detaylarını konuşmak için merkez ofise gelebilirsin.

Toplu taşıma araçlarıyla da özel aracını kullanarak da firmaya ulaşabilirsin. Şehirler arası hizmet veren ve Manisa düğün organizasyonu firmaları arasında en çok tercih edilen şirketin açık adresi ise şu şekildedir:

Mimar Sinan Mah., Alçıtepe Cad., No: 13/C, Merkez / Manisa.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ses, sahne ve ışık sistemleri, servis elemanı, masa ve sandalye temini, mekan giydirme, dekorasyon ve masa süsleme hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Nikah şekeri, düğün pastası ve tente ve çadır kiralama gibi ek imkanlar sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonu dışında kına, söz, nişan, davet ve resepsiyon ya da sünnet düğünü gibi geniş bir yelpazede hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten dört hafta öncesinde firma ile iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Manisa ve İzmir başta olmak üzere Türkiye'nin birçok şehrinde organizasyon hizmeti sunuyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Gelin tagı, gelin yolu, supla ve şamdanlar ile davet alanı ve masa süslemeleri yapılıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ