Şatafat Organizasyon

2024 Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
5.000 TL
Her Şey Dahil Paket
7.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Kapalı çadır / tente
Mekan giydirme
Servis ve hizmet elemanı

Şatafat Organizasyon Hakkında

Şatafat Organizasyon, Manisa ilinin Merkez ilçesinde çiftlerin hayatlarını birleştirmek için attıkları ilk adımda yanında oluyor. Nişan organizasyonu konusunda çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Gerekli aksesuar temininden mekan süslemesine kadar da her tür hizmeti sağlıyor. Firma paket fiyatları ise, 5000 TL’den başlıyor. Nişan organizasyon firması hakkındaki diğer detaylar yazımızın devamında.

Hizmet Yelpazesi

Manisa Merkez konumlu Şatafat Organizasyon, Manisa başta olmak üzere birçok ilde hizmet veriyor. Firma nişan merasimleri dışında birçok farklı etkinlikte de yanında olmaya hazır. Düğün, kına gecesi, baby shower ve sünnet düğünü, doğum günü ve açılışlar gibi organizasyonları da düzenleyebiliyor.

Şatafat Organizasyon, etkinlik öncesinde çiftler ile toplantı gerçekleştirerek isteklerini öğreniyor. Senin isteklerin doğrultusunda gerekli aksesuar temini ve süslemeleri yapıyor. Geniş paket içeriklerini de çiftlerin beğenisine sunan firma, senin de hayallerini gerçekleştirmeye hazır. Firma özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için, ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Sunulan Olanaklar

Şatafat Organizasyon öncelikle verdiği mekan giydirme hizmeti ile davet alanını hazırlıyor. Göz alıcı bir davet alanında barkovizyon imkanı da sunan firma, sevdiklerin ile istediğin görüntüleri paylaşmanı sağlıyor. Firma, verdiği catering hizmeti ile de tadı damaklarda kalacak nefis menüleri davetlilere sunuyor.

DJ ve orkestra temini de sağlayan nişan organizasyon firması, fotoğraf ve video çekimi de yapabiliyor. Güleryüzlü ve deneyimli servis ekibinin çalıştığı Şatafat Organizasyon, gecenin sonunda havai fişek şovu ile de şaşırtıyor. Dilersen firmanın tente/çadır kiralama hizmetinden de faydalanabilirsin.

Şatafat Organizasyon Nişan Fiyatları

Nişan organizasyonu fiyatları, başlangıç ve her şey dahil pakette farklılaşıyor. Başlangıç paketi tercih edersen fiyatları, 5000 TL’den başlıyor. 7500 TL’den başlayan fiyatlar karşılığında her şey dahil paketi de seçebilirsin. Oldukça uygun fiyatlarla hayallerini süsleyen nişan merasimini organize edebilirsin.

Fiyatlar hakkında bilgi almak, indirimler ve güncel kampanyaları öğrenmek için Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurman yeterli.

Şatafat Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firma, Manisa ilinin en güzel ilçelerinden birisi olan Merkez ilçesinde yer alıyor. Firma ile görüşmek için özel aracını ya da toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin. Şehir içi dolmuşlar vasıtasıyla ulaşım sağlayabilirsin. Tepeköy-Menemen treni veya 253, 691, 951 numaralı otobüsleri kullanarak rahatlıkla firmaya ulaşabilirsin.

Firma açık adresi ise şöyledir: Mimar Sinan Mah. Alçıtepe Cad. No:13 / C Manisa / Merkez.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Firma bünyesindeki başlangıç paketi içerikleri hakkında bilgi almak için ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Catering hizmeti, mekan giydirme ve dekorasyon, DJ ve orkestra temini, fotoğraf ve video çekimi, havai fişek şovu, servis hizmet elemanları her şey dahil pakette bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Firma, şehir dışında hizmet alma avantajı sağlıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, doğum günü, sünnet düğünü gibi organizasyon hizmetleri de veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 4 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Şehir içi ve şehir dışı hizmet veriliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ