Şeker Evim Organizasyon

2024 Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
400 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Barkovizyon
Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
LCV
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Servis ve hizmet elemanı

Süsleme ve Ek Hizmetler

6 ay kınası seti ve süslemeleri
Baby shower balon seti
Baby shower parti süslemesi
Bebek bindallı / kaftan
Bebek odası süsleme
Doğum odası süsleme
Hatıra hediyeleri
Hediyelik dağıtım sepeti
Kapı süsü

Şeker Evim Organizasyon Hakkında

Şeker Evim Organizasyon, 400 TL’den başlayan fiyatları ile Manisa, Şehzadeler ilçesinde hizmet veriyor. Doğum günü ve baby shower organizasyonu konusunda iyi bir portfolyoya sahip firma renkli etkinliklere imza atıyor.

Şeker Evim Organizasyon Olanakları

Manisa baby shower organizasyonu firmaları içerisinde sunduğu olanaklarla sıkça tercih edilen firma müşteri dostu bir politikaya sahip. Servis elemanı, catering hizmeti, mekan giydirme ve dekorasyon seçeneklerinden bütçene uygun bir paketle faydalanabilirsin.

Barkovizyon, lcv, fotoğraf & video çekimi gibi hizmetlerle de etkinliğini detaylandırabilirsin. Balon ve kumaş süsleme, ışıklandırma ve çiçek aranjmanları gibi dekorasyon seçenekleriyle etkinlik mekanını dilediğin gibi renklendirebilirsin.

6 ay kınası seti, bebek bindallısı, doğum ve bebek odası süsleme hizmetlerine de her şey dahil paket içerisinde ulaşabilirsin. Aynı zamanda hatıra hediyelikleri ve dağıtım sepetleriyle düzenlediğin eşsiz etkinliği taçlandırabilirsin.

Şeker Evim Organizasyon Fiyatları

Şeker Evim ailesi ile birlikte düzenleyeceğin organizasyonlara 400 TL’den başlayan başlangıç paketi fiyatları ile ulaşabilirsin. Tercihlerine göre şekillendireceğin her şey paket fiyatları ise firma tarafından bütçene uygun bir şekilde planlanıyor.

Şeker Evim Organizasyon doğum günü ve baby shower fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ‘‘ücretsiz’’ hizmet veren danışmanlık servisimizi arayabilirsin. Herhangi bir aksilik yaşanmaması adına bir an önce irtibat kurmanı tavsiye ederiz.

Hizmet Yelpazesi

Hoş geldiniz tabelası ve isme özel pano gibi kişiselleştirilmiş hizmetler sunan firma birçok etkinlik düzenliyor. Şeker Evim Manisa olarak da bilinen ve Manisa halkına sunduğu hizmetlerle kendini günden güne geliştiren firma, farklı etkinliklerde de adını duyuruyor.

Manisa doğum günü organizasyonu firmaları arasında yer alan Şeker Evim; söz, davet & resepsiyon, sünnet ve mezuniyet gibi hizmetler de sunuyor. Aynı zamanda bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler içinde Şeker Evim Organizasyon’u tercih edebilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Manisa, Şehzadeler ilçesinde yer alan Şeker Evim, merkezi konumu sayesinde oldukça geniş bir ulaşım ağına sahip. Özel araçla ya da toplu taşıma araçlarıyla firmanın merkez ofisine ulaşım sağlayabilirsin. Baby shower ve doğum günü organizasyonlarının aranan firması Şeker Evim Organizasyon’un açık adresine aşağıdan ulaşabilirsin.

Çarşı Mahallesi, 1810. Sokak, No:10/A, Şehzadeler/Manisa.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Servis elemanı, catering hizmeti, mekan giydirme ve masa süsleme/dekorasyon hizmetleri sunulmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Barkovizyon, davetiye, LCV, organizasyon sorumlusu ve özel konsept tasarımı hizmetleri her şey dahil paket içerikleri arasında yer almaktadır. Paket içeriği hakkında detaylı bilgi almak için ''ücretsiz'' hizmet veren danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Baby shower parti seti ve süslemeleri, bebek bindallı, 6 ay kınası seti ve hatıra hediyelikleri gibi ek avantajlar sunulmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Şeker Evim Organizasyon doğum günü ve baby shower organizasyonu dışında; davet & resepsiyon, mezuniyet töreni, nişan ve sünnet düğünü gibi etkinlikler düzenlemektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten dört hafta öncesinde firma ile iletişime geçebilirsin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Manisa başta olmak üzere Türkiye'nin birçok şehrinde hizmet verilmektedir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Şeker Evim Organizasyon, demo masa ve konsept/tema geliştirme seçenekleri sunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ