Sema Çiçekçi

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Bindallı kiralama
Boy kısaltma
Daraltma
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Sema Çiçekçi Hakkında

Sema Çiçekçi, İzmir, Konak bölgesinde yer alıyor. Hayatın boyunca unutmayacağın düğün gününe çok az zaman kaldıysa ama hala gelinlik modelin hazır değilse endişelenmene gerek yok. Teslimat hızı ve sektördeki deneyimiyle dikkat çeken gelinlikçi yanında. Modaevi, müşterilerine sunduğu 1000 TL ‘den başlayan uygun fiyatları ile beğeni topluyor. Gelinlikçi hakkında ayrıntılı bilgiyi içeriğimizde bulabilirsin.

Sema Çiçekçi Olanakları

Gelinliğinin hayallerindekine en yakın haliyle gerçekleştirmek için prova hizmeti sunuluyor. Gelinliğini seçtikten sonra veya özel dikim işlemleri sırasında provalar alınıyor. Yapılan değişikliklere göre bir veya üç prova içerisinde gelinliğin istediğin halini alıyor.

Firma, hızlı çalışma disiplinli ile dikkatleri üzerinde topluyor. Gelinlik tasarımı bittiğinde teslimat süreci başlıyor. Kaliteli hizmetini hızlı bir teslimatla taçlandırmak isteyen moda evi, gelinliğini iki hafta içerisinde teslim ediyor.

Gelinlik Modelleri ve Modaevi Ayrıcalıkları

Sema Çiçekçi, uzun yıllardır bu alanda hizmet veriyor. Biriktirdiği tecrübeyi her işine yansıtıyor ve sürekli olarak yaptığı işlerin üzerine koyuyor. Gelinlik modasını güncel olarak takip eden gelinlikçi, müşteri memnuniyetini ön plana koyuyor. Zorlu süreçte daha fazla kendini yormaman için de diğer tüm aksesuar ürünlerini bir çatı altında topluyor.

Prenses ve A kesimden, balık modellerine kadar birçok gelinlik modelini modaevi bünyesinde bulabilirsin. Gelinliğini ister hazır katalog ürünlerinden istersen de özel kesim yaptırmak isteyebilirsin. Her iki türlü de gelinlikçi, hayallerindeki gelinlik modelini tasarlamak için özveri ile çalışıyor olacak.

Sema Çiçekçi Gelinlik Fiyatları

Modaevi, her bütçeye uygun hizmet veriyor. Müşterilerine, verilen hizmetlere göre başlangıç ve her şey dahil paket seçenekleri sunuyor. Her şey dahil pakette yer alan hizmetlerin fiyatları toplamı 3000 TL olarak sunuluyor. Başlangıç paketi içeriğindeki hizmetlerin fiyatları ise 1000 TL olarak belirlenmiş.

Ancak bu fiyatlar alacağın hizmetlere göre değişkenlik gösterebilir. Bütçene göre daha net fiyat bilgisi almak için sitemizin üst kısmanda yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin. Bu şekilde kampanya ve fırsatlardan da yararlanabilirsin.

Sema Çiçekçi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Gelinlikçi, “nasıl gidilir”, “nerededir” gibi kafanı kurcalayacak sorulara mahal vermiyor. İzmir, Konak ilçesinde merkezi bir konumda bulunan mekan dilediğin gibi gidebilirsin. Otobüs, minibüs ve İzmir Metro ağıyla ulaşımını sağlayabilirsin. Aynı zamanda bölgeye vapur ve tramvay ile de gidebilirsin. Daha konforlu bir yolculuk için kendine ait bir araç ya da taksi de kullanman mümkün. Bunun için mekanın açık adresini verelim:

“247 Sokak, No:2, D:7, Konak / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde hazır gelinlik modelleri ve prova hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kişiye özel dikim ve aksesuarlar her şey dahil paket içerisinde bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Duvak, eldiven, nişanlık, abiye ve buket gibi ürünleri de buradan temin edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 1 ay önce firma ile iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Sipariş teslim süresi?

Gelinlik 2-4 gafta içerisinde teslim ediliyor.

Manzara ve Lokasyon

Firma, İzmir Konak ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ