Kardeş Sümer

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Daraltma
Dikim sırası provaları
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Kardeş Sümer Hakkında

Düğününe günler kalmış ama hala gelinliğini bulamadıysan Kardeş Sümer hizmetinde. İzmir, Aliağa ilçesinde yer alan modaevi, herkesin tarzına hitap edecek gelinlik modelleri ile müşterilerini karşılıyor. Hazır modellerden özel tasarımlara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip. Başlangıç fiyatları ise 1000 TL olarak sunuluyor. Gelinlikçi ile ilgili ayrıntılı bilgiyi içeriğimiz devamında bulabilirsin.

Kardeş Sümer Olanakları

Firma, gelinliğinin tüm detaylarının istediğin gibi olması için prova hizmeti veriyor. Provalar esnasında gelinlik üzerinde istediğin değişiklileri yaptırabilirsin. Hazır gelinlikler arasından seçim yapabileceğin gibi, özel tasarım da talep edebilirsin. Gelinliğin vücut tipine uygun olarak hazırlanıyor.

Düğün için gerekli olan tüm aksesuarlı tek bir yerden almak için burası oldukça uygun bir moda evi. Düğün gününde görünümünü tamamlayacak tüm aksesuarları temin edebilirsin. Gelinlik dışında eldiven, duvak, gelin buketi ve ayakkabı gibi detayları da burada bulabilirsin.

Gelinlik Modelleri & Ayrıcalıkları

Kardeş Sümer, yoğun düğün sürecinde hızlı teslimat başarısıyla dikkatleri üzerinde topluyor. Kalitesinden öden vermeden modelini hızlı bir şekilde hazırlıyor. Her ne kadar düğün sezonu olursa olsun, istediğin gelinlik iki hafta içerisinde sana teslim ediliyor.

Modaevi gelinlik portföyünde birbirinden çok farklı gelinlik modelleri bulunuyor. Her türlü model üzerinde başarılı çalışmalar göstermiş olan gelinlikçi, müşterisinin isteklerini gözünde canlandırmasını sağlıyor. Yüzlerce seçenek arasından en çok beğendiğini seçebilirsin.

Kardeş Sümer Gelinlik Fiyatları

Modaevi, müşterileri için farklı fiyatları hazırlamış. Başlangıç paketi ve her şey dahil paketinden dilediğini seçebilirsin. Prova ve hazır gelinlik modelleri gibi olanakların yer aldığı başlangıç paketi fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Özel tasarım hizmetlerinin bulunduğu her şey dahil paket fiyatları ise 3000 TL olarak belirlenmiş.

Sitemizdeki “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayıp karşına çıkan formu isteklerin doğrultusunda doldurarak net fiyat bilgisi edinebilirsin.  Dilersen firma danışmanlarımızla ücretsiz bir şekilde iletişime geçerek paket içerikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Kardeş Sümer Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir, Aliağa bölgesinde hizmet veren firma, kolay bir konumda bulunuyor. Şehrin toplu taşıma araçlarından pek çoğunu kullanarak ulaşımını sağlayabilirsin. Tren, otobüs ve minibüs hatları ile kolaylıkla mağaza gidebilirsin. Kendine ait bir araçla da rahatlıkla modaevine varabilirsin. Bunun için gelinlikçinin açık adresi şu şekilde:

“Gazi Caddesi, No 9, Aliağa / İzmir.”

Düğününe günler kalmış ama hala gelinliğini bulamadıysan Kardeş Sümer hizmetinde. İzmir, Aliağa ilçesinde yer alan modaevi, herkesin tarzına hitap edecek gelinlik modelleri ile müşterilerini karşılıyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Provalar ve hazır modeller başlangıç paketi dahilinde.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kişiye özel tasarım gelinlikler ve aksesuarlar her şey dahil pakette yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gelin buketi, eldiven, duvak, nişanlık ve abiye gibi ürünlere de buradan ulaşabilirsin.

Sipariş teslim süresi?

3-4 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Manzara ve Lokasyon

Firma, İzmir Aliağa bölgesinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ