Fashion Design Moda Evi

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Bindallı kiralama
Daraltma
Dikim sırası provaları
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim
Tamir

Fashion Design Moda Evi Hakkında

Fashion Design Moda Evi, İzmir, Konak bölgesinde hizmet veriyor. Heyecanla düğününe hazırlanan gelinler için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Gelinlik tasarımı konusundaki deneyimiyle diğer moda evlerinden kendini ayırıyor. Modayı güncel olarak takip eden gelinlikçi, uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Başlangıç paketi fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Modaevi hakkında detaylı bilgiyi senin için hazırladığımız yazımızda bulabilirsin.

Fashion Design Moda Evi Olanakları

Küçüklüğünden beri hayallerini süsleyen gelinlik modelini gerçeğe dönüştürmek için kataloglar arasından hazır model seçebilirsin. Eğer tamamen sana ait olan bir model istersen de tasarımcından sana özel tasarım hazırlamasını isteyebilirsin.

Burada yalnızca gelinlik değil gerek duyacağın diğer pek çok aksesuarı bulabilirsin. Gelinliğinle uyumlu bir duvak, seni rahat ettirecek bir ayakkabı alabilirsin. Bunların yanı sıra seni tamamlayacak eldiven, bolero, gelin buketi gibi aksesuarlar da bulunuyor.

Gelinlik Modelleri ve Ayrıcalıkları

Fashion Design Moda Evi bünyesinde birçok gelinlik modeli bulunuyor. A kesimden balık modeline, prenses modelden bohem gelinliklere kadar pek çok modeli burada bulabilirsin. Aynı zamanda nişanlık ve abiye elbiselerin yanı sıra gerek duyacağın duvak ve ayakkabı gibi aksesuarlar da bulunuyor.

Gelinlik teslim sürecine baktığımızda ise firmanın hızını görüyoruz. Düğün sürecinde çifti daha fazla bekletmek istemeyen firma ürünü kaliteden ödün vermeden hazırlıyor. Modelin hazır olduktan sonra hızlı bir şekilde işlemler yapılıyor ve 2 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Fashion Design Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Talep ettiğin hizmetlere göre seni farklı paket fiyatları karşılıyor. Herkesin hizmetlerden yararlanabilmesi için başlangıç paketi ve her şey dahil paketler oluşturulmuş. Başlangıç paketi fiyatları 1000 TL ile 1500 TL arasında değişiyor. Her şey dahil paket fiyatı ise 3000 TL olarak belirlenmiş.

Bütçene göre net fiyat bilgisi almak istersen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsin. Formu isteklerin doğrultusunda doldurduğunda kampanyalardan ve indirimli fiyatlardan da yararlanabilirsin. Paketlerde yer alan hizmetler hakkında ayrıntılı bilgiyi firma yetkililerimizden alabilirsin.

Fashion Design Moda Evi Adres & Yol Tarifi

Modaevi oldukça merkezi bir konumda hizmet veriyor. İzmir, Konak ilçesinde mağazası bulanan gelinlikçi, çeşitli toplu taşıma araçlarının güzergahında bulunuyor. İzmir Metro, otobüs, minibüs ve tramvay ile ulaşımını sağlayabilirsin. Kendi aracıyla veya taksi ile gitmek isteyen DüğünYardımcısı.com okuyucuları için moda evinin açık adresi şöyle:

“Cumhuriyet Bulvarı, No:188, D:2, Gündoğdu Meydanı, Konak / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelinlik provaları ve hazır modeller başlangıç paketinde.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel tasarım ve kişiye özel aksesuarlar her şey dahil pakette yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Eldiven, duvak, buket ve ayakkabı gibi aksesuarlarını da buradan temin edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce moda evi ile iletişime geçebilirsin.

Sipariş teslim süresi?

3-4 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Manzara ve Lokasyon

Modaevi, İzmir Konak ilçesinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ