Tuğra Gelinlik Sarayı

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Tuğra Gelinlik Sarayı Hakkında

Tuğra Gelinlik Sarayı, İzmir, Konak ilçesinde hizmet veriyor. Her müşterisinin zevklerine ve isteklerine göre en uygun gelinlik modelini hazırlıyor. Tecrübesiyle hataya yer bırakmayan gelinlikçi, işlerinde disiplinle ilerliyor ve müşterilerinin isteklerini dinliyor. Farklı fiyat seçenekleri sunmasıyla da dikkat çekiyor. Başlangıç paketi fiyatları 1000 TL olarak karşımıza çıkıyor. Modaevi ile ilgili ayrıntılı bilgi için içeriğimizi okumaya devam edebilirsin.

Gelinlik Modelleri ve Ayrıcalıkları

Tuğra Gelinlik Sarayı, yılların bilgi ve birikimi ile müşterilerine birbirinden şık modeller sunuyor. Tarzın her ne olursa olsun kendine uygun bir model bulacağının garantisi veriliyor. Bohem ve vintage modellerden klasik prenses modellere kadar birçok ürün bulunuyor.

İster özel tasarım ister hazır bir model olsun, gelinlikçi kusursuz bir ürün hazırlamak için provalar alıyor. En fazla üç provada gelinlik hazır oluyor. Bu süreçte istediğin değişiklikleri yaptırabilirsin. Model, senin vücut tipine uygun olarak dikiliyor ve en güzel gününde özel hissetmeni sağlıyor.

Tuğra Gelinlik Sarayı Olanakları

Dilersen hayallerindeki modeli için tasarımcıdan sıfırdan başlamasını isteyebilirsin. Tecrübeli tasarımcı isteklerini dinliyor ve senin için muhteşem bir ürün ortaya çıkartıyor. Ancak kataloglardaki yüzlerce seçenek arasından hazır model de seçebilirsin. Dilersen model kirala seçeneğini de kullanabilirsin.

Gelinliğin düğün gününe tamamen hazır olması için deneyimli terzilerin elinden geçiyor. Kusursuz bir ürün ortaya çıkarmak için titizlikle çalışılıyor. Bunlara rağmen en kısa sürede gelinliğini sana ulaştırmak isteyen gelinlikçi 4 hafta içinde teslim ediyor.

Tuğra Gelinlik Sarayı Fiyatları

Tuğra Gelinlik, müşterilerine farklı paket seçenekleri sunuyor. Hizmetlerin ayrıldığı başlangıç paketi ve her şey dahil paketlerin fiyatları da değişiyor. Başlangıç paketi içeriğinde yer alan hizmetlerin fiyatları ortalama 1000 TL olarak sunuluyor. Her şey dahil paket içerisindeki hizmetlerin fiyatları ise 3000 TL olarak belirlenmiş.

Kendi bütçene uygun net fiyat bilgisi almak için yukarıda bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin. Paket içerikleri hakkında detaylı bilgiyi ise firma danışmanlarımızdan edinebilirsin.

Tuğra Gelinlik Sarayı Adres & Yol Tarifi

İzmir, Konak ilçesinde yer alan Tuğra Gelinlik, “nasıl gidilir”, “nerededir” gibi soruları ortadan kaldırıyor. Oldukça merkezi bir konumda bulunan gelinlikçi, birçok toplu taşıma ağına yürüme mesafesinde bulunuyor. Minibüs ve ESHOT otobüs hatlarını kullanarak ulaşımını sağlayabilirsin. İzmir Metro Çankaya durağında inerek kısa bir sürede ulaşımını tamamlaman mümkün. Kendi aracıyla mekana gitmek isteyen DüğünYardımcısı.com okuyucuları için moda evinin açık adresini verelim:

“Kemeraltı Mevkii, No: 20, 904. Sokak, Konak / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Provalar ve katalog ürünleri başlangıç paketi dahilinde yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel gelinlik tasarımı ve kişi özel aksesuarlar her şey dahil pakette.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Duvak, eldiven, buket gibi aksesuarlar da modaevi bünyesinde bulunuyor.

Sipariş teslim süresi?

3-4 hafta içinde teslim ediliyor.

Manzara ve Lokasyon

Firma, İzmir Konak ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ