Zümra Moda

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Bindallı kiralama
Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Zümra Moda Hakkında

Uzun yıllardır süredir gelinlik ve moda alanında hizmet veren Zümra Moda, İzmir Konak ilçesinde yer alıyor. Merkezi bir konuma sahip olan gelinlikçi, istediğin gelinlik veya abiye modelini seçmeden önce seni mağazasına çağırıyor. Hayalindeki ürünü çıkarmak için uzman ve tecrübeli bir ekiple çalışıyor. Üstelik, 1000 TL olarak sunulan başlangıç fiyatları oldukça uygun. Moda evi ile ilgili detaylı bilgileri yazımızda derledik.

Zümra Moda Olanakları

Gelinlikçi, bu stresli düğün sürecinde, gelinlik ve aksesuarlar üzerinde fazla düşünmemen için birçok hizmeti bir çatıda topluyor. Zümra, çatısı altında yalnızca gelinlik değil duvak, gelin buketi, eldiven ve ayakkabı gibi pek çok aksesuarı bulabilirsin.

Hayallerini süsleyen gelinlik modelini gerçeğe en yakın şekilde yaratmak için ücretsiz prova hizmeti sunuluyor. Provalar esnasında vücut tipine ve ten rengine en uygun modeli bulmak için çalışıyorlar. Aynı zamanda modele karar verilirken düğünün konsepti de göz önünde bulunduruluyor.

Gelinlik Modelleri ve Modaevi Ayrıcalıkları Neler?

Teslim süresi konusunda titizlikle ilerleyen Zümra Moda, zaten stresli olan bu süreçte daha fazla strese sokmuyor. “Gelinlik yetişecek mi?” sorularını bir kenara koyuyor ve kaliteli hizmetinden ödün vermeden 2 hafta içerisinde teslimatı gerçekleştiriyor. Müşterilerinin memnuniyeti ün plana taşıyor.

Moda evindeki gelinlik modellerini incelediğimizde ise bizi birbirinden güzel farklı modeller karşılıyor. Sade ve şık balık kesimlerden prenses eteklere kadar pek çok modeli bulabilirsin. Bunların yanı sıra ihtiyacın olacak diğer duvak ve eldiven gibi aksesuarlar da Zümra Modaevi çatısı altında bulunuyor.

Zümra Moda Gelinlik Fiyatları

Firma, müşterilerine hizmet gruplarına göre iki farklı paket fiyatı sunuyor. Her şey dahil paket ya da başlangıç paketinden sana en uygun olanı tercih edebilirsin. Başlangıç paketinde yer alan hizmetlerin fiyatları 1000 TL olarak karşımıza çıkıyor. Her şey dahil paket içerisindeki hizmetlerin fiyatı ise ortalama 3000 TL olarak belirlenmiş.

Paket içerikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için mekan danışmanlarımızla ücretsiz bir şekilde iletişime geçebilirsin. Bütçene göre net fiyat bilgisi için ise yukarıda bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu isteklerin doğrultusunda doldurabilirsin.

Zümra Moda Nerededir? Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Firma, İzmir, Konak ilçesinde faaliyet gösteriyor. Çankaya bölgesinde yer alıyor. ESHOT otobüsleri veya minibüs hatlarını kullanarak gidebileceğin gibi, İzmir Metro hattını da kullanabilirsin. Çankaya metro durağında indiğinde 10 dakika gibi kısa bir sürede modaevine varabilirsin. Dilersen kendine ait bir araç ya da taksi ile de ulaşımını sağlayabilirsin. Bunun için moda evinin açık adresi şu şekilde:

“Akdeniz Mahallesi, Fevzi Paşa Bulvarı, No:53, Konak / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Provalar, kiralama ve katalog ürünleri başlangıç paketi dahilinde.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel dikim ve özel tasarım gibi hizmetler her şey dahil paket içerisinde yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Abiye, nişandık, bindallı, duvak, eldiven gibi aksesuar da bulunuyor.

Sipariş teslim süresi?

Gelinliğin 3-4 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Manzara ve Lokasyon

Firma, İzmir Konak ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ