Zey R Gelinlik

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Bindallı kiralama
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Zey R Gelinlik Hakkında

Şimdiye kadar baktığın gelinlik modellerinden hiçbirine “İşte bu!” demediysen Zey R Gelinlik ile tanışma vaktin gelmiş. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan gelinlikçi, birlikte çalıştığı tüm müşterilerinden tam puan almayı başarmış. İzmir, Konak ilçesinde hizmet veren firmanın 1000 TL’den başlayan paket fiyatları bulunuyor. Zey R ile ilgili tüm detaylı bilgileri senin için içeriğimizde topladık.

Zey R Gelinlik Olanakları

Gelinliğinin tam istediğin gibi olması için modaevi tarafından provalar alınıyor. Alınan provalar esnasında kafana takılan bir noktayı gelinlikçi ile paylaşabilirsin. Model üzerindeki değişiklik taleplerini açıklayabilirsin. Gelinlik, en fazla üç prova içerisinde son halini alıyor.

Dilersen gelinliğini hazır bir model olarak seçebilirsin. Kataloglardaki modellerden hayallerine en yakın olanı seçip üzerinde değişiklikler yapabilirsin. Sana özel bir model olmasını istersen de özel tasarım yapılmasını isteyebilirsin.

Gelinlik Modelleri ve Ayrıcalıkları Nedir?

Zey R Gelinlik, teslim sürecinde seni sıkıntıya sokmamak için kısa bir sürede gelinliği teslim ediyor. Ancak düğününü yaz gibi yoğun bir sezonda yapıyorsan teslimat biraz uzayabilir. Ancak her halükarda ürünün 4 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Gelinlik modellerini incelediğimizde ise bizi geniş bir ürün yelpazesi karşılıyor. Klasik kesimlerden modern tasarımlara kadar birçok ürün bulunuyor. Hem gösterişli ve pırıltılı modellerini hem de sade ve zarif modelleri burada bulabilirsin.

Zey R Gelinlik Fiyatları

Moda evinde seni farklı paket fiyatları bekliyor. Hizmetlerin gruplara ayrıldığı başlangıç paketi ve her şey dahil paket arasından istediğini tercih edebilirsin. İçerisinde standart hizmetlerin bulunduğu başlangıç paketi fiyatları 1000 TL olarak karşımıza çıkıyor. Her şey dahil paket fiyatları ise 3000 TL olarak belirlenmiş.

Paketlerde yer alan hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi almak için firma yetkililerimizle iletişime geçebilirsin. Bütçene göre net fiyat bilgisi almak için de “Ücretsiz Teklif Al” formunu taleplerin doğrultusunda doldurman yeterli.

Zey R Gelinlik Nerededir? Nasıl Gidilir?

Zey R, İzmir Konak ilçesinde faaliyet gösteriyor. Çankaya semtinde mağazası bulunuyor. Provalar için mağaza gitmek istersen seni zorlu bir yolculuk beklemiyor. İzmir Metro, ESHOT otobüsleri ve minibüs hatlarıyla ulaşımını sağlayabilirsin. Dilersen tramvay ve vapur gibi araçları da kullanabilirsin. Kendine ait ir araç ya da taksi ile gitmek istersen de modaevi açık adresi şöyle:

“Gazi Bulvarı, No: 19, Çankaya, Konak / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Kiralama, katalog ürünleri ve provalar başlangıç paketi dahilinde yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Firmanın her şey dahil paketinde özel dikim, kişiye özel aksesuar gibi hizmetler bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gelinlik haricince nişanlık, abiye, buket, duvak gibi aksesuarlar da yer alıyor.

Sipariş teslim süresi?

Provalara başlandıktan 4 hafta sonra ürün teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ