Semih Doğruer Haute Couture

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Semih Doğruer Haute Couture Hakkında

İstanbul Şişli semtinde bulunan Semih Doğruer Haute Couture, özel günlerinde severek giyebileceğin şık gelinlik ve abiye modelleri ile seni bekliyor. Hali hazırda ünlü insanlar ile de çalışan Semih Doğruer, 3000 TL’den başlayan paket fiyatları ile ön plana çıkıyor. Tasarımları ve ince detayları ile her gelinin kalbini çalabilecek gelinlikler sunuyor. Gelinlikçi ile ilgili tüm merak ettiklerini yazımızın devamında bulacaksın.

Hizmet Yelpazesi

Semih Doğruer Gelinlik, her gelinin hayalini gerçekleştirebilecek kadar geniş bir yelpazeye sahip. Yalnızca gelinlik değil diğer özel gün organizasyonlarında da yanında. Nişanlık, kaftan, mezuniyet elbiseleri, abiyeler, kokteyl elbiseleri gibi pek çok çeşitte ürün sunuyor. Tecrübeli ve profesyonel ekibi ile her tür konsepte ve dekora uygun gelinlik modelleri tasarlayarak her zevke hitap ediyor.

Sunulan İmkanlar

Semih Doğruer Haute Couture, alanlarında tanınmış ünlü insanlara hizmet sunuyor ve onların kıyafetlerini tasarlıyor. Tecrübeli ekibi ile müşterileri arasında ayrım yapmaksızın en iyi kalite ve şıklığı ortaya koymaya çalışıyor.

En kaliteli kumaşları tercih ederek, şıklığı ile ön plana çıkan kaliteli ve sağlam gelinlikler tasarlıyor. Hazır gelinliklerin yanı sıra; özel dikim ve tasarım konusunda da uzmanlaşmış durumda. Provaların her birini özenle gerçekleştirip, takibini sağlıyor. 3 prova sonunda hayal ettiğin gelinliğe kavuşuyorsun.

Özel dikim gelinliklerin 5 haftalık bir teslim süresi var ancak buna değeceğine emin olabilirsin. Memnuniyet konusunda kendilerine çok güvendiklerini söylemeden geçmeyelim. Gelinlikçi ile düğünden en az 3 ay önce iletişime geçmen gerektiğini de belirtmek isteriz.

Semih Doğruer Gelinlik Fiyatları

Semih Doğruer Gelinlik, tasarladığı gelinliklerde şıklığı ve zarafeti bir araya getiriyor. Özenle hazırlanan gelinlikler, cep yakmayan fiyatlara sahip. Gelinlikçi, içeriği birbirinden farklı iki adet paket sunuyor. Bunlar: Başlangıç paketi ve her şey dahil paket. Başlangıç paketini tercih edersen fiyatları, 3000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket tercihi yapman halinde ise fiyatları, 5000 TL’den başlayıp tercihlere göre yükselebilmekte. Müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan firma, senin de hayallerindeki gelinliği tasarlayabilir.

Güncel fiyatları öğrenmek ve sana özel ayrıcalıklardan yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” kısmından formu doldurman yeterli.

Semih Doğruer Gelinlik Nerededir? Nasıl Gidilir?

Semih Doğruer Gelinlik, İstanbul’un gözde semtlerinden olan Şişli lokasyonunda yer alıyor. Şehir merkezinde yer alan gelinlikçiye kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Tercihin eğer burası ise, gerek özel aracın gerekse toplu taşıma araçları vasıtası ile ulaşabilmen mümkün. M2 metro istasyonu, BŞK/1 ve BŞK/3 dolmuşları, 72T, 30M ve 30A numaralı otobüsleri kullanabilirsin.

Gelinlikçi açık adresi ise şöyle:

“Teşvikiye Mh. Hacı Emin Efendi Sk. No:27 D:4 Nişantaşı Şişli/İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde; hazır modeller ve provalar yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel dikim gelinlikler, detaylı provalar, kişiye özel tasarımlar, gelinlik ve gelinliği tamamlayıcı aksesuarları içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Türkiye'deki ünlü simalar ile çalışması sunduğu avantajlardandır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık, kınalık, kaftan, mezuniyet elbiseleri, abiyeler, kokteyl elbiseleri, isteme ve söz etkinlikleri için elbiseler mevcuttur.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Semih Doğruer Haute Couture ile gelinlik için en az 3 ay öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Gelinlikçi İstanbul'da hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Her tür dekor, konsept ve temaya uygun tasarımlar mevcut.

Sipariş teslim süresi?

Siparişin 5 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Semih Doğruer
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ