Şereflikoçhisar Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
min
|
100
max

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Yapay çiçek süsleme
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Organizasyon sorumlusu

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Şereflikoçhisar Evlendirme Dairesi Hakkında

Dünya evine girmek için eş adayın kadar önemli bir detay da nikah solun belirlemek. Bu doğrultuda seni  Şereflikoçhisar Evlendirme Dairesi ile doğru adrese kavuşturuyoruz. Modern tasarımıyla gelin ve dama adaylarından tam puan alan salonun bir diğer sevilen özelliği de 250 TL’den başlayan fiyatları oluyor. Anlattıklarımız seni de cezbettiyse okudukça keyifleneceğin diğer detaylara geçelim.

Kapasiteleri & Özellikleri

100 kişiye kadar davetli ağırlayabilen, Şereflikoçhisar Evlendirme Dairesi, kolonsuz bir mimari dekorasyona sahip. Çiftlerin taleplerine göre de faklı şekillerde süslenebiliyor. Bunun için nikah işlemlerini hallederken talepte bulunman gerekiyor. Güler yüzlü memurlar tarafından gerekli olan belgelerin istendikten sonra nikah işlemlerin için gün olarak belediyeden ayrılabiliyorsun.

Şereflikoçhisar Evlendirme Dairesi Nikah İçin Gerekli Belgeler

Belgeler demişken salona gitmeden önce hazırlık yapman adına hemen onlardan da bahsedelim. Eşin ile kan gruplarınızın uyuşmadığına dair bir belge ile birlikte aile hekimi onaylı sağlık raporu alman gerekiyor. Nüfus cüzdanı fotokopisi, medeni durumunu gösteren bir belge ve eşin ve sana ait 6 ay öncesinde çekinmiş olduğun vesikalık fotoğraflar nikah günü alırken istenilenler arasında yer alıyor.

Bu konuda daha fazla bilgilenmeye ihtiyaç duyuyorsan hemen danışmanlık servisimizin ücretsiz ulaşabileceğin numarasını tuşlayabilirsin.

Şereflikoçhisar Evlendirme Dairesi Fiyatları

Belediye tarafından aile cüzdanı için 130 TL, evlilik dosya ücreti için 35 TL ve evlenme izin belgesi için de 120 TL ücret talep ediliyor. Yabancı uyruklu veyahut  ikametgah farklı ilçede ikamet adresi bulunan çiftlerde nikah salonu bünyesinde nikahlarını fiyat farkı ile gerçekleştirebiliyorlar.

Aynı zamanda nikah salonu kiralama fiyatları nikah tarihine göre değişkenlik gösterebiliyor. Bununla birlikte nikahın salon dışında belediyenin nikah memurları tarafından gerçekleştirilmesi de fiyatlarda artışlara sebep oluyor.

Dilersen hemen bu fiyat karışıklığına bir son vermek için hemen ücretsiz teklif al formunu beklentilerin ve koşulların doğrultusunda doldurabilirsin. Formu doldurduğun taktirde DüğünYardımcısı.com’un indirim fırsatlarını anında yakalayabilirsin.

Şereflikoçhisar Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Şereflikoçhisar’da bulunan evlendirme dairesine toplu taşıma araçlarıyla veya otomobillerle de ulaşım sağlanabiliyor. Evlendirme Dairesi’nin çevresindeki alan otopark olarak kullanılabiliyor. Nikah salonuna, 147 numaralı otobüs hattı kullanılarak da gidilebiliyor. Şereflikoçhisar Evlendirme Dairesi’nin açık adresi ise şu şekilde;

“Yenimahalle, Ankara Caddesi, No:116, Şereflikoçhisar / Ankara.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Evlilik cüzdanını içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisi ile görüşebilirsin.

Manzara ve Lokasyon

Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ