Seyirtepe Event Hall

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
200 TL
Kokteyl
TL
50 TL
Pasta - Meşrubat
TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
1.500
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
400
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
1.500
max
Otopark
1.000

Seyirtepe Event Hall Hakkında

Kır düğünü ile güzelleştirmeyi de Seyirtepe Event Hall üstleniyor. 2000 kişilik kapasitesi ve 50 TL’den başlayan fiyatları ile İzmir Bayraklı kır düğünü mekanları arasında dikkat çekiyor. Kır düğün salonu muhteşem bir manzarayı en güzel olanaklarla birleştiriyor. Ağaçların arasında bir “Evet” davetine çok yakışmıyor mu?

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

Seyirtepe Event Hall tarafından sana üç farklı davet alanı sunuluyor. Her davet alanının da kendine ait kapasitesi bulunuyor. Kapasite; açık davet ve kır bahçesi alanları için 2000, kapalı davet alanı için 750 oluyor. Ayrıca 2000 araca kadar otopark da mekanda mevcut. Kır düğünü konseptine uygun süslemelerle dekor edilen davet alanı sana şamdan seçenekleri de sunuyor. Tarzına uygun olanı seçebiliyorsun. Senin için mükemmel hale getirilen kır düğün salonu sana unutamayacağın anılar vaat ediyor. Kır davet alanı hakkında daha fazla bilgiye DüğünYardımcısı.com ekibimiz aracılığı ile ulaşabilirsin.

Kır Düğünü Olanakları

Seyirtepe Event Hall, kocaman bir bahçede özenle yerleştirilen ve süslenen masalar, nikah alanı masallardaki mutlu son resmini oluşturuyor. Bu mutluluk tablosu arkada yer alan müthiş bir ekiple sağlanıyor. Organizasyon sorumlusu ile düğün detayları ile planlanıyor. Menü tadımı ve değişikliği ile ikramlıklar kararlaştırılıyor. Kır düğün daveti ise karşılama hostesi ve kokteyli ile başlıyor. İçeri girişin gelin yolundan volkan gösterisi eşliğinde gerçekleşiyor. Düğün organizasyonu içinde pasta ve takı töreni de bulunuyor. DJ ve orkestra ekibi performansı ile gerçekleşiyor. Üstelik açık düğün salonu geniş bir sahne alanı sunuyor. Nişan ve diğer özel günlerinde de bu mekanı tercih edebilirsin.

Seyirtepe Event Hall Kır Düğünü Fiyatları

Mekan uygun fiyatlı Bayraklı kır düğün salonları arasında yer alıyor. Kokteyl açık düğün salonu fiyatları hafta içi 50 TL, hafta sonu 80 TL’den başlıyor. Yemekli düğün organizasyon fiyatları için başlangıç fiyatı hafta içi 80 TL, hafta sonu 200 TL oluyor. Ayrıntılı fiyat listeleri “Ücretsiz Teklif Al” formunun arkasında seni bekliyor.

Seyirtepe Event Hall Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Bayraklı kır düğün salonu merkezi bir konumda yer alıyor. Rahatça ulaşım sağlayabileceğin Seyirtepe Event için adres ise şöyle: Postacılar, 7368/5. Sokak, 15-C, 35520 Bayraklı/İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ