Seyirtepe Event Hall

2024 Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
200 TL
Kokteyl
50 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
1.500
max
Kapalı Davet Alanı
50
min
|
400
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
1.500
max

Seyirtepe Event Hall Hakkında

Düğün serüveninin başlangıç noktası söz ve nişan organizasyonunu  Seyirtepe Event Hall mekanında yapabilirsin. Açık davet alanı sunan mekan 2000 kişilik kapasite sunuyor.  Fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

Kır davet salonu ve açık davet alanı için 2000, kapalı davet alanı için 750 kişilik bir kapasite sunuluyor. İstediğin kişi sayısına ve söz ve nişan mevsimine göre istediğin alanı seçebiliyorsun. Ek olarak 2000 araçlık büyük bir otoparkı bulunuyor. İzmir’in en güzel manzaralarından birine sahip davet alanı, süslemeleri ve bahçesi ile bu manzarayı tamamlıyor. Masa şamdanlarını ise konseptine uygun seçebiliyorsun. Ve süslemelere ek olarak supla da bulunuyor. Mekan hakkında daha fazla bilgi için Düğünyardımcısı.com ekimizle iletişime geçebilirsin.

Sunulan Olanaklar

Bu kısımda en önemli olanak menü tadımı ve değişikliği oluyor. Öncesinden kendi menünü oluşturarak davetlilerin için en lezzetli ikramları sunuyorsun. Söz organizasyonu ise karşılama hostesi ve kokteyli ile başlıyor. Her misafirin yerini aldıktan sonra ise kurdele kesim töreni başlıyor. Nişan pastası ve pasta kesim töreni de Seyirtepe Event Hall tarafından yapılıyor. Organizasyon sorumlusu ile söz akış şeması oluşturuluyor. Geriye sadece hayatını birleştireceğin o özel günle ilk adımı atmak kalıyor.

Seyirtepe Event Hall Fiyatları

Uygun fiyatlı söz ve nişan salonu, kokteyl ve yemekli menüleri en uygun fiyatlarla sunuyor. Kokteyl söz ve nişan organizasyonu için fiyatlar hafta içi 50, hafta sonu 200 TL oluyor. Yemekli söz ve nişan töreni ise hafta içi 80, hafta sonu 100 TL’den başlıyor. Menü fiyat listeleri için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak bize ulaşabilirsin.

Seyirtepe Event Hall Nerededir? Nasıl Gidilir?

Seyirtepe Melisa Kır Düğün Salonu olarak da bilinen İzmir Bayraklı söz ve nişan mekanı özel araçla rahatlıkla ulaşılır bir konumda bulunuyor. Adresi ise şöyle: Postacılar, 7368/5. Sokak, 15-C, 35520 Bayraklı/İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ