Sezar Sak Make Up Agency

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
Manikür - pedikür
Saç bakımı
Saç tasarım
Takma kirpik

Sezar Sak Make Up Agency Hakkında

Ankara Çankaya lokasyonunda kusursuz bir gelin saçı ve makyajı hizmeti veren kuaför arıyorsan, seni Sezar Sak Make Up Agency ile tanıştıralım. Şıklığını en yeni trendlerle bir araya getirip tamamlayan kuaför, bütçe dostu fiyatları ile de şaşırtmaya devam ediyor. Her zevke hitap edebilecek saç ve makyaj uygulamalarını, 1000 TL’den başlayan paket fiyatları ile sunmakta. Kuaför detayları yazımızın devamında yer alıyor.

Gelin Saçı ve Makyajı Hizmetleri

Sezar Sak Make Up Agency, gelin saçı ve makyajı uygulamalarında klasik ve modern çizgileri bir araya getiriyor. Gelinliğin en büyük tamamlayıcıları olan, saçın ve makyajın için kendini deneyimli ellere bırakmanın tam vakti.

Saç ve makyaj uygulamalarında kaliteli malzemeler kullanan Sezar Sak Make Up Studio Reşit Galip, cildinin ve saçlarının sağlığına önem veriyor.  Kuaför, geniş model yelpazesi ile gelinlerin isteklerine cevap vermekte. Dağınık, örgülü, topuz ve açık saç modelleri; abartılı, sade, ışıltılı makyaj uygulamaları tasarlıyor.

Yüz tipine en uygun olanını Sezar Sak Make Up Studio Reşit Galip ile birlikte belirliyor, hayalindeki saça ve makyaja kavuşuyorsun. Epilasyon, ağda, cilt bakımı ve saç bakımı, manikür, pedikür gibi uygulamaları da kuaför bünyesinde yaptırabilmen mümkün.

Hizmet Yelpazesi

Gelin yakınlarına da aynı titizlikle ve kaliteli hizmet sunan Sezar Sak Make Up Studio Reşit Galip, hem evde hem de mekanda hizmet sunabilmekte. Kuaför, başlangıç ve her şey dahil paket seçeneği sunuyor. Başlangıç paketi; gelin başı ve gelin makyajı hizmetlerini içerisinde barındırıyor. Saç bakımı, saç tasarımı, gelin yakınlarına hizmet ve aksesuar temini ise her şey dahil paket dahilindedir. Her iki pakette de kaliteli hizmet alacağına emin olabilirsin.

Sezar Sak Make Up Agency Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Sezar Sak Make Up Studio Reşit Galip fiyatlandırmaları, tercih etmek istediğin pakete göre değişkenlik gösteriyor. Başlangıç paketini tercih edersen, fiyatı 1000 TL’den başlamakta. Her şey dahil paketinin fiyatı ise, 2000 TL olarak belirlenmiştir. Ekstra hizmet almak istersen fiyatlar yükselebiliyor.

Net fiyat bilgisi almak ve sana özel ayrıcalıklardan yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” kısmından formu doldurabilirsin.

Sezar Sak Make Up Studio Reşit Galip Nerededir? Nasıl Gidilir?

Sezar Sak Make Up Studio Reşit Galip, Ankara’nın gözde semtlerinden olan Çankaya semtinde konumlanıyor. Başkentin merkezinde yer alan kuaföre, özel aracın ile ya da toplu taşıma araçları vasıtası ile ulaşım sağlayabilirsin. M1, M2, M3 metro istasyonları veya 407, 185-7 ve 413-7 numaralı otobüsleri kullanabilirsin.

Kuaför açık adresi ise şöyledir:

“Kazım Özalp, Mahallesi, Reşit Galip Cd. No:59 D:3, 06700 Çankaya/Ankara, Türkiye”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde; gelin başı ve gelin makyajı gibi hizmetler bulunmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette; saç bakımı ve saç tasarımı, gelin yakınlarına hizmet, saç aksesuarları yer almaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gelin yakınlarına hizmet avantajı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, kına, nikah, mezuniyet töreni gibi tüm özel gün organizasyonları için hizmet sunmakta.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Sezar Sak Make Up Agency ile saç & makyaj için en az 1 ay öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara genelinde hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Kişiye özel tasarım yapılabilmektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ