Yasemin Akbulut Make Up Artist

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
600 TL
Her Şey Dahil Paket
800 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Epilasyon
Evde / mekanda hizmet
Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
Manikür - pedikür
Saç bakımı
Saç tasarım
Şehir dışı hizmeti
Takma kirpik

Yasemin Akbulut Make Up Artist Hakkında

Hem Ankara genelinde hem de çevre illerde profesyonelliği ile tanınan Yasemin Akbulut Make Up Artist detayları ilgini çekecek. Firma, Ankara Çankaya lokasyonunda gelinlerin en çok tercih ettiği kuaförler arasında yer alıyor. 600 TL’den başlayan bütçe dostu fiyatları ile çiftlerin cebini de yakmıyor. Gelin saçı ve gelin makyajı konusunda isteklerini gerçekleştirmek için de özveri ile çalışacağına emin olabilirsin. Kuaför hakkında tüm öğrenmek istediklerin içeriğimizin devamında yer alıyor.

Hizmet Yelpazesi

Şehir içinde ve şehir dışında kaliteyi ve kusursuzluğu bir araya getiren kuaför, mekanda hizmet verebileceği gibi evinde de hizmet alabilirsin. Gelinlerin rahatını ve mutluluğunu önemseyen Yasemin Akbulut Make Up Artist, gelin başı ve gelin makyajı uygulamalarında oldukça iddialı. Düğün, nişan, kına merasimi, mezuniyet balosu gibi tüm özel günlerin için de kapılarını açıyor.

Gelin Saçı ve Makyajı Hizmetleri

Hayatının en önemli dakikalarında gözlerin hep üzerinde olmasını sağlayacak görünüme kavuşmak için doğru adrestesin. Gelinliğin en büyük tamamlayıcılarından olan, saçların için geniş bir model yelpazesi sunuyor. Dalgalı, düz, tesettürlü, dağınık, örgülü ve topuz modelleri ile Yasemin Akbulut Profesyonel Makyaj gelinlerin beğenisini topluyor.

Saç tasarımı yaptırmak isteyen gelinlerimiz için de, saç aksesuarları temin edebiliyor. Anlam yüklü bakışlara sahip olman için, makyaj konusunda uzman olan ekipten yardım alabilmen mümkün. Işıltılı, sade ve abartılı makyaj uygulamaları ile gece boyunca gözler hep üzerinde olacak. Yalnızca saç ve makyaj değil birçok uygulamayı Yasemin Akbulut Profesyonel Makyaj bünyesinde bulabilmen mümkün.

Epilasyon, ağda, manikür, pedikür, saç bakımı ve tasarımı, takma kirpik gibi ürün ve hizmetleri sunarak, tüm ihtiyaçlarını karşılamana yardımcı oluyor. Yasemin Akbulut Profesyonel Makyaj gelinlere olduğu kadar gelin yakınlarına da aynı titizlikle hizmet sunuyor. Sonsuz mutluluğa adım attığın bu özel günde, bir yıldız gibi ışıldamaya hazır mısın?

Yasemin Akbulut Profesyonel Makyaj Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Yasemin Akbulut Profesyonel Makyaj bünyesinde iki adet paket seçeneği bulunmakta. Bu paketler: Başlangıç paketi ve her şey dahil pakettir. İçerik ve fiyat bakımından birbirinden farklı olan paketler, kalite ve şıklık vadediyor. Başlangıç paketini tercih edersen fiyatı, 600 TL’den; her şey dahil paketin fiyatı ise, 800 TL’den başlamakta.

Net fiyat bilgisi almak ve sana özel ayrıcalıklardan yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” kısmından formu doldurabilirsin.

Yasemin Akbulut Profesyonel Makyaj Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kuaför, Ankara’nın en nezih semtlerinden olan Çankaya lokasyonunda hizmet veriyor. Başkentin merkezinde yer alan kuaföre, dilersen özel aracınla dilersen de toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsin. M1, M2 M3 metro istasyonları veya 419-5 ve 482-7 numaralı otobüsleri kullanarak ulaşabilmen mümkün.

Kuaför açık adresi ise şöyledir:

“100. Yıl, Nenehatun Cd No:67, 06700 Çankaya/Ankara, Türkiye”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin başı ve gelin makyajı başlangıç paketi dahilindedir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette; gelin yakınlarına hizmet, saç tasarımı, saç tasarım aksesuarları gibi ürün ve hizmetler mevcuttur.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışında hizmet vermesi, yalnızca mekanda değil evde de hizmet alabilme seçeneği sunması avantajlar arasındadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan merasimi, kına töreni, mezuniyet partisi gibi birçok özel gün organizasyonlarına kuaför bünyesinde hazırlanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Yasemin Akbulut Make Up Artist ile saç & makyaj için en az 1 ay öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara genelinde ve şehir dışında hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Gelinlerin istekleri üzerine belirleniyor. Hayallerindeki modeli kuaför ile paylaşman yeterli.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ