Simge Fotoğrafçılık

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Fotoğraf ve video çekimi
Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Şehir dışı hizmeti

Simge Fotoğrafçılık Hakkında

Anadolu Yakası’nda bulunan Simge Fotoğrafçılık, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her yerinde dış çekim hizmeti veriyor. Hayatında yeni bir döneme başlayacağın günü profesyonel bir şekilde ölümsüzleştirecek olan Simge Foto Çekmeköy, düğün fotoğrafçısı olarak da çalışmalarını sürdürüyor. Başlangıç paketi fiyatları 1000 TL’den başlayan Simge hakkında daha ayrıntılı bilgiyi yazımızda bulabilirsin.

Çekim Konsepleri & Organizasyonlar

Profesyonel bir ekip ile çalışan Simge Fotoğrafçılık, dilediğin her konsepte uygun çekimler yapabiliyor.

Düğün fotoğrafçısı olarak hizmet hayatına başlayan firma; doğum günü çekimi, kuaför çekimi, mezuniyet & nişan çekimi gibi hizmetleri bünyesinde barındırıyor.

Simge Fotoğrafçılık Sunduğu Hizmetler

Gelen talep doğrultusunda Türkiye’nin 81 ilinde hizmet verebilen Simge, son teknolojiye sahip geniş bir ekipman yelpazesine sahip. Drone çekim olanağı ile özel anlarını kuş bakışı bir şekilde kaydedebilen firma, konsept hikaye ve belgesel tasarımları da yapıyor.

Popülerliği günden güne artan save the date konseptinde başarılı işler çıkartan Simge Fotoğrafçılık, sipariş teslimi konusunda da bir hayli hızlı. Sipariş teslim süresi isteklerine göre değişkenlik gösteriyor olsa da en fazla 21 gün içerisinde değerli anılarına kavuşacağını belirtelim.

“Burası bizim ilk tanıştığımız yer, burada bir fotoğrafımız olmalı!” dediğin bir yer var mı? Dış çekim lokasyonu konusunda ilk olarak senin fikirlerini alan Simge Fotoğrafçılık, önerilerin doğrultusunda hareket ediyor. Lokasyon ve manzara konusunda fikir alışverişi yapabileceğin firma ekibi, muazzam dış çekim mekanı önerileri ile karşına gelirse sakın şaşırma 🙂

Dış Çekim & Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Başlangıç paketi fiyatları 1000 TL’den, her şey dahil paketi fiyatları 1500 TL’den başlayan Simge’de ücretlendirmeler bazı unsurlara göre değişebiliyor. İsteklerin, çekim sayısı, boyutlar ve benzeri dinamikler fiyatları belirleyici faktörler arasında yer alıyor.

“Ücretsiz Teklif Al” formunu isteklerin doğrultusunda doldurarak Simge Fotoğrafçılık’ın en net dış çekim & düğün fotoğrafçısı fiyatlarına hızlıca erişebilirsin.

Bir düğün fotoğrafçısı ile anlaşmadan önce Simge Fotoğrafçılık’ın Düğün Yardımcısı’na sunduğu ayrıcalıklı kampanya paketlerinden haberdar olmanı şiddetle tavsiye ediyoruz. Kampanyalar ve fırsatlar hakkında bilgi sahibi olmak için Düğün Yardımcısı’nın ücretsiz hizmet veren danışman ekibini arayabilirsin.

Simge Fotoğrafçılık Nerededir?

İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde bulunan Simge Fotoğrafçılık’a 11, 14ŞB, 11A, 11ÜS, 9K ve 9T numaralı otobüs seferleri ile gidebilirsin. Ayrıca M5 kodlu metro hattı da seni Çekmeköy’e ulaştıracak diğer bir alternatif olarak öne çıkıyor.

” Taşdelen, Bulvar Sokak, Çekmeköy / İstanbul “

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

21 gün içerisinde orjinal teslim, fikir alışverişi yapılarak belirlenen dış alanda çekim, çekim ekibi ve ekipmanların temini başlangıç paketi içeriğinde yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Hizmet verilecek organizasyona bağlı olarak sunulan belgesel, klip ve hikaye çekimleri her şey dahil paket içeriğinde bulunmaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı çekim olanağı ile farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Save the date ve trashday gibi konseptlere ek olarak her organizasyon türü için çekim ve kurgu hizmetleri Simge Fotoğrafçılık bünyesinde verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekim yaptırmak istediğin günden en az 1 ay önce Simge Fotoğrafçılık ile iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Merkezi İstanbul'da bulunan Simge Fotoğrafçılık, isteğe bağlı olmak koşulu ile Türkiye sınırları içerisindeki her organizasyona hizmet verebilmektedir.

Sipariş teslim süresi?

Taleplerine ve organizasyonunun boyutuna bağlı olarak sipariş teslim süresi değişmektedir. Ancak teslim süresinin 3 ile 4 hafta arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
İsmet Begen
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ