Sirius Pırlanta

2023 Alyans ve Tektaş Yüzükler Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
750 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Kişiye özel tasarım
Tamir
Hazır Model
Kişiye özel üretim
12 ay garanti
24 ay garanti
Alyans seçim danışmanlığı
Bilezik ölçüsü belirleme
Kişiye özel yazı
Parlatma
Yüzük ölçüsü belirleme
Yüzük temizleme

Sirius Pırlanta Hakkında

İstanbul’un Fatih ilçesinde hizmet veren Sirius Pırlanta, 2008’den bu yana yüksek kalite ve uygun fiyatlara birbirinden şık tektaş ve alyans modelleri sunuyor. Yüzük modelleri ve koleksiyonları ile çiftlerin en çok tercih ettiği mücevherciler arasında yer alıyor. Özel günlerde hediye için akla gelen ilk yerlerden biri olan Sirius Pırlanta’nın anlamı da oldukça manidar! Sirius; gökyüzündeki en parlak yıldızdır. Sirius A ve Sirius B olmak üzere iki ayrı yıldızdan oluşan bir çift yıldızdır. 750 TL’den başlayan fiyatları ve modeller hakkında detaylı bilgi için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Sirius Pırlanta Tasarım ve Koleksiyonları

Pırlanta yüzük, kolye, bileklik ve elmas takıları da oldukça kolay bulabileceğin Sirius Pırlanta’nın birbirinden eşsiz koleksiyonları seni de çok etkileyecek. Koleksiyonları arasında pırlanta hızma, evlilik teklifi tektaş yüzük modelleri, baget kesim pırlanta modelleri, yüksek renk pırlantalar, alyanslı tektaşlar, pırlanta alyansa, kalp koleksiyonu, kar tanesi modelleri, nazar koleksiyonu, melek koleksiyonu, eklem yüzüğü, anturaj model gibi birçok çeşit bulunabiliyor. Dilersen bunları kendi zevkine göre tasarlatabilir ve çok kısa bir sürede teslim alabilirsin.

Tektaş ve Alyans Modelleri

Sirius tektaş ve alyans modellerinde çiftlere oldukça fazla seçenek sunuyor. Pırlanta yüzüklerde 8 ayar, 14 ayar ve 18 ayar altın kullanan Sirius Pırlanta, ürünlerinde genel olarak beyaz altın kullanmayı tercih ediyor. Ancak isteğine göre sarı ya da kırmızı altın olarak da üretim yapabiliyorlar. Pırlanta seçiminde dikkat etmen gereken hususlar konusunda da yardımcı olan Sirius; taşın berraklığı, kesimi, rengi ve karat ağrılığı ne kadar iyi olursa, kalitesi ve değerinin de arttığını size görüşme esnasında söylüyor.

Sirius Pırlanta’da bulabileceğin pırlanta modelleri arasında tektaş yüzük, fantezi tektaş, fantezi yüzük, renkli yüzük, pırlanta alyans, tamtur alyans, tria yüzük, i̇nci yüzük gibi seçenekler de bulunabiliyor. Evlilik alyans modellerinde de istediğin her modeli bulabileceğin geniş bir ürün yelpazesi bulunan Sirius ile ilgili daha fazla bilgi almak ister ya da avantajlarından yararlanmak istersen hemen teklif alabilirsin!

Sirius Pırlanta Nerededir? Nasıl Gidilir?

Merkez ofisi Piyer Loti Caddesi No: 5 Kat:2 Çemberlitaş – Fatih / İstanbul adresinde yer alan Sirius Pırlanta’ya özel aracınla ya da toplu taşıma ile rahatlıkla gidebilirsin.

Yüzük modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım ve üretim, parlatma, tamir

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Alyans, kolye, tamtur, bileklik, küpe, tektaş, gelin seti, nişan yüzüğü, gerdanlık

Sipariş teslim süresi?

Stoklarda mevcut ürünlerde aynı gün teslim yapılabilir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Mustafa Çetinkol
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ