Stüdyo Ekrem

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Stüdyo Ekrem Hakkında

Stüdyo Ekrem, uzun yıllardır düğün fotoğrafçılığı sektöründe hizmet veriyor. İzmir, Karşıyaka ilçesinde faaliyet gösteren fotoğraf stüdyosu ile yurt içinde ve dışında çekimlerini gerçekleştirebilirsin. Dış çekim alanında kazandığı deneyimlerle müşterilerini mutlu eden firma, 2000 TL’den başlayan fiyatları ile hizmet veriyor.

Fotoğraf stüdyosu hakkında detaylı bilgi almak için içeriğimizi okumaya devam et!

Özellikleri & Hizmet Tecrübesi

Stüdyo Ekrem ayrıcalıkları arasında farklı konsept çekimler ve tema seçenekleri yer alıyor. Fotoğraflarda ağırlıklı olarak canlı renkler kullanılıyor. Özel olarak kullanılan programlar ile fotoğraflarının kalitesi düşmüyor. Orijinal fotoğrafların orijinal teslimi yapılıyor. Üstelik en güzel gününün hatıraları sana şık albüm seçenekleri ile sunuluyor.

Alanında çok deneyimli olan Stüdyo Ekrem sana düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi, nişan çekimi, katalog çekimleri ve konsept çekim seçenekleri sunuyor. Bir farklılık yapmak istersen save the date ya da trashday seçeneklerinden faydalanabilirsin.

Dış Çekim Olanakları

Türkiye’nin her yerinde çekim yapmanın yanı sıra, yurtdışında da fotoğraf çekimi talep edebilirsin. Türkiye’de birbirinden güzel noktalarda birbirinden güzel fotoğraflar elde edebilirsin. Yurt dışında da Prag, Paris, Venedik gibi birçok gözde şehirlerde ve Kıbrıs’ta dış çekim etkinliklerini gerçekleştirebilirsin. Etkinlik öncesinde yapacağın toplantıda profesyonel düğün fotoğrafçısı ile çekim alanlarını tartışabilir, fikir alışverişi yapabilirsin.

Stüdyoda sana en güzel hizmeti verebilmek için son kalite kameralar kullanılıyor. Kameraların yanı sıra kullanılan ışık sistemleri de kalitesi ile dikkat çekiyor. Yardımcı bir ekip, çekim gününün başından sonuna kadar seninle beraber oluyor.

Stüdyo Ekrem İzmir Dış Çekim Fiyatları

Dış çekim fiyatları başlangıç ve her şey dahil paketlere göre belirleniyor. Her şey dahil paket içeriğindeki hizmetlerden yararlanmak istersen fiyatları 3000 TL’den başlıyor. Yalnızca başlangıç paketinde bulunan hizmetlerden faydalandığında ise fiyatları 2000 TL civarında başlıyor.

Güncel ücretler hakkında bilgi almak ve sana özel kampanyalardan faydalanmak için sayfanın üst tarafında bulunan ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Stüdyo Ekrem Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Stüdyo Ekrem, İzmir Karşıyaka konumlu bir fotoğraf stüdyosu. Dış çekim etkinliği öncesi ayrıntıları konuşacağınız toplantı için stüdyoya kolaylıkla gidebilirsin. Metro, vapur, tramvay, otobüs veya minibüs hatlarıyla kısa bir sürede ulaşımını sağlayabilirsin. Kendine ait bir araç ya da taksi ile gitmek istersen de açık adres şöyle:

“Donanmacı, Cemal Gürsel Caddesi, No:336, Karşıyaka / İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içeriğinde fotoğrafların orijinal teslimi, kamera ekibi, kamera ekipmanları ve dış çekim hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette mekan önerileri, konsept çekimler, yurtdışı ve şehir dışı çekimler yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

İstersen çekimlerini Türkiye sınırları içerisinde herhangi bir şehirde veya yurt dışında gerçekleştirebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi, nişan çekimi, katalog çekimleri ve konsept çekim seçenekleri sunuyor. Bir farklılık yapmak istersen save the date ya da trashday seçeneklerinden faydalanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta önce iletişime geçmen, tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Yurt içi ve yurt dışı çekimleri yapılabiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Fotoğrafların 6 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ