Stüdyo J Hikaye Fotoğrafçılığı

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
750 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Stüdyo J Hikaye Fotoğrafçılığı Hakkında

Düğün fotoğraflarında klasik pozlardan sıkıldın mı? O zaman hikâye tasarımı ile fark yaratmak için Stüdyo J en doğru seçimin olacak. Yaratıcı konseptleriyle Ankara, Çankaya merkezli fotoğrafçı bütün olanaklarıyla dış çekim hizmetinde kusursuz kareler sunuyor. Üstelik bu şahane ekibin başlangıç paket fiyatı ise 750 TL’den başlıyor. Seni daha fazla merak ettirmeyelim ve ayrıntılara geçelim.

Stüdyo J Hizmet Yelpazesi

Düğün günü hazırlık aşamalarından itibaren bütün detayların kayda alınacağı şahane bir düğün hikayesine sahip olabilirsin. İstersen bu en güzel gününün profesyonel bir şekilde bir filme dönüştürerek düğün belgeseli de tercih edebilirsin. Son zamanların trendi olan düğün klibi ve düğün belgeseli çekimi ile sinematik efektlerle süslenmiş kısa bir film kim istemez ki?

Stüdyo J; konsept çekim, katalog çekimi, trashday ve save the date gibi trend çekimler de gerçekleştiriyor. Söz, nişan, düğün çekimlerini profesyonel stüdyoların yanı sıra, farklı bakış açılarıyla dış mekân fotoğrafçılığı konseptinde de başarıyla uyguluyor. Sana sahip olabileceğin en kıymetli anıları fotoğraf olarak sunuyor.

Dış Çekim Olanakları

Stüdyo J hikaye fotoğrafçılığı ile ekibiyle birlikte istediğin mekânda destansı pozlar verebilirsin. Sadece Ankara içinde değil şehir dışında da hizmet verdiğini hatırlatmak isteriz. Talep dahilinde de rüyalarını ayağına getirecek stüdyo çekimlerine de imza atabilirsin.

Stüdyo çekimi ile kusursuz ve yaratıcı bir albüm ortaya çıkarabilirsin. Bu albümünü, videolarını ve tablolarını istediğin yere taşıyabileceğin gibi evinin en güzel köşesinde de sergileyebilirsin.

Fotoğraf çekimi ve Dış Çekim Fiyatları

Başlangıç paketi fiyatları 750 TL’den başlıyor. Oluşan isteklerin doğrultusunda fiyatlarda bazı değişiklikler oluşabiliyor. Bütçene hitap eden kampanyalı paketi seçebilir ve dilediğin fotoğraf ve videolara kaliteyle beraber sahip olabilirsin.

Stüdyo J bünyesindeki kampanya paketlerini aktif hale getirmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsin. Karşına gelecek formu doldurman durumunda indirimli fiyatları ile anında karşılaşabilirsin.

Stüdyo J Nerededir? Nasıl İletişime Geçerim?

Ankara, Çankaya semtinde faaliyet veren Stüdyo J, bulunduğu merkezi konum sayesinde ulaşım sağlamak çok kolay. Otobüs, minibüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşabilirsin. Özel aracınla gelmek istersen diye açık adresi şu şekilde belirtelim:

“Cevizlidere Mahallesi, Cevizlidere Cad (Telekom Karşisi) 30/C, 06520 Balgat-Çankaya/Ankara”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimi gibi hizmetler sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgilendirme için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı çekim olanaklarından faydalanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün fotoğrafçılığı ve düğün klibi çekimin yanı sıra save the date, trashday, nişan, söz, katalog için de hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan firma muhiti ve çevresine hizmet verdiği gibi şehir dışından gelen talepler doğrultusunda da hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

30-35 gün aralığında teslimat yapıyorlar.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Bülent Çöçü
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ