Stüdyo Spot

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Stüdyo Spot Hakkında

Düğün anlarını unutulmaz kılmak ister misin? Stüdyo Spot düğün fotoğrafçısı ekibinin dış çekim olanaklarıyla bu isteğin gerçeğe dönüşebilir. Hem de 1000 TL’den başlayan paket fiyatları ile. Seni daha fazla meraklandırmadan İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet veren bu fotoğraf stüdyosu ile tanıştıralım.

Dış Çekim Seçenekleri

Stüdyo Spot Photography, video ve fotoğraf seçeneklerinin yanı sıra bu alternatiflere ait farklı istek ve tarzlara hitap edebilecek türleri beğenine sunuyor. Save the date, düğün klibi, düğün belgeseli gibi video çekimleriyle anını ölümsüzleştirebiliyorsun. Fotoğraf olarak ise son yılların trendi olan trashday, kalalog ve konsept çekimlerini düğün dış çekimlerine dahil edebiliyorsun.

Bu konseptleri tek tek tercih edebileceğin gibi birden fazla çekimi de bir arada talep edebileceğinin müjdesini verelim. Aynı zamanda bunun için firma tarafından oluşturan paketlerin de olduğunu belirtelim.

Stüdyo Spot Photography Dış Çekim Olanakları

Düğününün üstünden aylar da seneler de geçse o günkü yaşadığın duygular fotoğraf çekimi sayesinde hep aynı tazelikte kalacak. Baktıkça, sayfaları çevirdikçe de iyi ki Studio Spot Kadıköy düğün fotoğrafçısı ekibi ile çalışmışım diyeceksin. Ekip üyeleri önceden kendi istediğinle belirlemiş olduğun çekim alanını çeşitli objeler ile konseptine uygun hale getiriyorlar. Çekim günü boyunca bütün detayları düşünerek hareket eden bu ekip kendini mutlu hissetmeni sağlayacak poz önerilerinde de bulunuyorlar.

Stüdyo Spot Düğün Dış Çekim Fiyatları

Farklı paket içerikleri ile bütçene uygun olarak davranmanı sağlayan firmanın paket fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Seçmiş olduğun farklı çekim türleri ile birlikte fiyatlar da değişiklik gösterebiliyor.

Firmanın sunduğu paket seçeneklerinden bütçene ve dış çekim isteklerine en uygun olanını bulmak için hemen ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Stüdyo Spot Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde stüdyosu ile hizmet veren firmaya kişisel aracınla veyahut Kadıköy yönüne giden otobüs ve dolmuş hatları ile ulaşım sağlayabilirsin. Studio Spot Fotoğrafçılık ile görüşme sağlamak istiyorsan yukarıda bulunan numara aracılığı ile saniyeler içerisinde danışmanlık servisine ulaşabilirsin. Eğer görüşmeyi karşılıklı olarak gerçekleştirmek istiyorum diyorsan da stüdyonun açık adresi şu şekilde;

“Feneryolu, Bağdat Caddesi, No: 127/A, Kadıköy / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini kapsıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Bilgi almak için danışmanlık servisi ile görüşebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Firma ile anlaşma sağlayarak yurtdışı ve şehir dışı çekimler gerçekleştirebiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün öncesinden iletişim kurmalısın.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde stüdyosu ile hizmet veren firma, şehir dışından gelen talepler doğrultusunda da hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

21-28 işi günü aralığında teslim yapılabiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ