Taksim Square Hotel

2024 Mezuniyet ve Balo Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
179 TL
199 TL
Kokteyl
155 TL
175 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
75
min
|
100
max
Konaklama
250

Özellikler

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Engelli girişine uygun
Konaklama
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Yaz aylarına özel klima

Taksim Square Hotel Hakkında

İstanbul Beyoğlu semtinde hizmet veren Taksim Square Hotel mezuniyet organizasyonu ve balolar için sıklıkla tercih edilen bir davet oteli. Şehir manzarasına sahip olan mekan konaklama hizmeti de sunuyor. Mezuniyet partisi için hazırlamış olduğu fiyatlarıyla onları tercih edenleri pişman etmiyor. 155 TL ile 199 TL bandında değişen fiyatları ve diğer tüm bilgilerini içeriğimizin devamında listeledik.

Taksim Square Hotel Mezuniyet Partisi Fiyatları

Mekanda mezuniyet töreni ve balo organizasyonu düzenlerken fiyatlandırma bazı faktörlere göre değişiyor. Davet tarihi, davetli sayısı, sunulan menü ve tercih edilen hizmetlere göre fiyatlarda oynamalar olabiliyor. ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurarak tercihlerin doğrultusunda sana sunulacak en uygun fiyatı öğrenebilirsin.

Kokteyl davetliler için başlangıç fiyatı hafta içi 155 TL, hafta sonu da 175 TL olarak belirlenmiş. Yemekli davetler için de bu fiyat aralığı 179 TL – 199 TL aralığında seyrediyor.

Hizmet Yelpazesi

Taksim Square mezuniyet ve balo törenlerinin organizasyonunu yıllardır profesyonel bir şekilde üstleniyor. Bu organizasyonlar dışında mekan birçok kurumsal etkinliğe ve özel gün davetlerine ev sahipliği yapıyor. Taksim Square Hotel açılış, bayi toplantısı, doğum günü, kına, nişan, parti ve sünnet düğünü gibi etkinliklere kapılarını açıyor.

Organizasyonunda catering hizmetini otelden temin edebilirsin. Otel mezuniyet töreni etkinlikleri için kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü çeşitleri sunuyor. Etkinlik süresi boyunca servis ve hizmet elemanları davet alanında bulunuyor.

Mekan Kapasitesi ve Tasarımı

Otelde mezuniyet organizasyonu düzenleyebileceğin bir adet kapalı davet alanı bulunuyor. Bu davet alanında 100 kişilik bir kapasite sunan otel misafirlerin için konaklama kapasitesine de sahip. Eşsiz deniz manzarasının eşlik edeceği mezuniyet ve balo töreninde süslemeler için kullanılacak olan aksesuarları sen belirliyorsun.

Taksim Square Hotel ile anlaşmaya karar verdiğin takdirde, öncelikle organizasyon sorumlusu ile bir toplantı ayarlanıyor. Mekandan randevu almak için danışmanlık hattımızdan destek isteyebilirsin.

Taksim Square Otel Nerededir?

İstanbul Beyoğlu ilçesinin oldukça merkezi bir konumu olan Taksim mevkiinde yer alan otele ulaşımını sağlarken hiç zorluk çekmeyeceksin. Taksim Meydanı ve Taksim Gezi Parkı’na yürüme mesafesinde bulunan otele metro ve otobüs seferleri ile gidebilirsin. Otelin açık adresini senin için aşağıya bırakıyoruz;

Gümüşsuyu Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, No:7, Taksim, Beyoğlu/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Barkovizyon ve led ekran, istediğiniz salonu seçebilme imkanı bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Işık - ses hizmetleri, isteğe göre salon düzenlemesi, organizasyon ekibi, yemek servisi gibi imkanlardan yararlanabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Otelin şık konferans salonunda son teknoloji toplantı ekipmanlarından yararlanabilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsin.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü çeşitleri bulunuyor.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

250 kişiye kadar konaklama kapasitesine sahiptir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Aynur Çiftçi
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ