Taksim Square Hotel

2024 Nikah Sonrası Yemek Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
179 TL
199 TL
Kokteyl
155 TL
175 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
75
min
|
100
max
Konaklama
250

Özellikler

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Engelli girişine uygun
Konaklama
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Yaz aylarına özel klima
Barkovizyon ve Led Ekran

Taksim Square Hotel Hakkında

Taksim Square Hotel eşsiz manzarası ile nikah sonrası yemek mekanı olarak İstanbul Beyoğlu ilçesinde hizmet veriyor. Sevdiklerinle samimi ve güvenilir bir ortamda nikah sonrası eğlence hayali kuruyorsan mekan sana kusursuz bir davet sunuyor. Square Hotel fiyatları kişi başı 155 TL’den başlıyor.

Taksim Square Hotel Hizmetleri

Taksim Square Hotel çiftlere nikah sonrası eğlence organizasyonları ile ilgilenmesi için bir organizasyon sorumlusu yönlendiriyor. Organizasyon sürecinde salon süslemelerinden ikram edilecek yemeklere kadar her ince ayrıntı teker teker planlanıyor.

Sunulacak ikramlar konusunda otel sana üç farklı seçenek sunuyor. Kırmızı ve beyaz et menülerini içeren yemekli bir davet, yalnızca pasta ve meşrubat ikramı ya da kokteyl davet planlaması düzenlenebiliyor. Bu üç opsiyon arasından hangisini tercih etmek istediğine de menü tadımı yaparak karar verebilme imkanın oluyor.

Unutmadan ekleyelim ki otel kapılarını nişan, düğün ve kına gecesi başta olmak üzere tüm özel gün davetlere ve kurumsal etkinliklere açıyor.

Taksim Square Hotel Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Daha önce de belirttiğimiz gibi Taksim Square Hotel’de nikah sonrası yemek davetini üç farklı şekilde gerçekleştiriliyor. Kokteyl davetler için hafta içi 155 TL hafta sonu 175 TL’den başlayan fiyatlar sunuluyor. Yemekli davetlerin fiyatı ise hafta içi 179 TL iken hafta sonu 199 TL’yi bulabiliyor.

Square Hotel tarafından sana sunulacak en uygun teklifi öğrenmek için ”Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurman yeterli oluyor.

Mekan Konsepti ve Tasarımı

Taksim Square Hotel nikah sonrası yemek organizasyonunu düzenleyebilmen için sana bir salon hazırlıyor. Kapalı davet salonu olarak geçen bu salonuda 100 misafirine kusursuz hizmet sunuluyor. Davet türüne göre farklı oturma düzenleri tasarlayan organizasyon ekibi salon süslemelerini de talep doğrultusunda dizayn ediyor.

Kapalı salonunun bir kısmı boydan boya cam. Böylelikle harika bir Beyoğlu ve Boğaz manzarası geceye eşlik ediyor. Minimal ve şık tasarıma sahip olan davet salonunun bir köşesinde de açık büfe hazır tutuluyor. Servis personelleri de tüm gece servis yapıyor.

Taksim Square Hotel tarafından sunulacak bir diğer ayrıcalık ise konaklama hizmeti oluyor. Şehir dışından gelen ya da evine dönemeyecek olan misafirlerine kolaylık sağlayacak bu imkanda sunuluyor.

Taksim Square Hotel’e Nasıl Ulaşılır?

Taksim Square Hotel’i yerinde ziyaret edemeyeceksen danışmanlık hattımızı arayarak otelden randevu talep edebilirsin. Yerinde görüşmek istersen de İstanbul Beyoğlu ilçesinde yer alan otelin açık adresi şöyle;

Gümüşsuyu, Sıraselviler Caddesi No:7 Taksim/Beyoğlu/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Barkovizyon ve led ekran, istediğiniz salonu seçebilme imkanı bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Işık - ses hizmetleri, isteğe göre salon düzenlemesi, organizasyon ekibi, yemek servisi gibi imkanlardan yararlanabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Otelin şık konferans salonunda son teknoloji toplantı ekipmanlarından yararlanabilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsin.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü çeşitleri bulunuyor.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

250 kişiye kadar konaklama kapasitesine sahiptir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Aynur Çiftçi
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ