Taypark

2023 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL
Kokteyl
30 TL
30 TL
Pasta - Meşrubat
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kapalı Davet Alanı
40
min
|
50
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
200
max

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı

Taypark Hakkında

Doğanın en güzel ve en masum canlıları ile birlikte bir davete ne dersiniz? O halde Karşıyaka’da bulunan Taypark, sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyar.
Mavişehir’in güzel mekanlarından birisi olan Taypark, yeşil alanı, çocuk oyun alanları ve midilli, koyun ve tavukların yer aldığı bir alan.

Küçük bir düğün organizasyonu vermek isteyenler ve hayvanlarla iç içe olmak isteyenler için Taypark doğru adres. Mekan yeşilliklerin yer tam içerisinde yer almakta ve burada iki adet de davet alanı mevcut. Açık ve kapalı olarak hizmet veren bu alanlarda, açık alan 200 misafiri ağırlamak için uygun.Kapalı olarak hizmet veren alan ise daha az sayıdaki davetler için uygun olmakta olup 50 misafiri ağırlama kapasitesine sahip.Taypark, düğün organizasyonlarını daha az sayıda ve daha sakin geçirmek isteyen düğün sahipleri için oldukça uygun.

Taypark Olanakları

Doğanın içerisinde yer alması sebebi ile de aradığınız huzurlu ortama burada sahip olabilirsiniz. Yuvarlak ve dikdörtgen masaların yer aldığı mekanda ahşap görünümlü sandalyeler de yer almakta. Masa ve sandalyelere giydirme ve tüllerle süsleme gibi dekoratif süslemeler de yapılmakta. Bu mekanda gerçekleştireceğiniz düğün organizasyonu için dışarıdan organizasyon firması ile de çalışma imkanınız bulunmakta. Bu sayede gönlünüzden geçen davete sahip olabilirsiniz.Sadece organizasyon firması ile değil dışarıdan fotoğrafçı ile de çalışmanız fikrine mekan olumlu bakmakta.

Düğün organizasyonları için Taypark çalışanları misafirlerinin her türlü isteklerini gerçekleştirmeye hazırlar. İster yemekli isterseniz de kokteylli vereceğiniz davetlerde bu mekanın mutfağından da faydalanabilirsiniz. Menülerinde çocukları da ön planda tutan mekan, çocuklara özel yiyecek imkanları ile onlara özel menülere de sahip.

Düğün organizasyonları yanında özellikle çocuklar için Taypark’da doğum günü kutlamak oldukça keyifli olacaktır. Çocuklar için oyun alanlarının bulunmasının yanında hayvanlarla da vakit geçirebilirler.Mekan sahipleri çocukların hayvanlarla bir bağ kurmaları adına çocukların taylara ücretsiz olarak binmelerine olanak tanıyor.Düğün, davet organizasyonları dışında da ailecek vakit geçirmek isteyenler için Taypark gününüzün daha keyifli olmasını sağlayacaktır.
Hayvanların da en özel gününüzde bulunmasını isterseniz sizleri en doğal sevgileri ile karşılamak adına Taypark’a davet etmekteler.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Özel Gün Organizasyonları, Evlilik Teklifi Organizasyonu, Kahvaltı Organizasyonları, İftar Yemekleri, Yılbaşı Partisi Organizasyonu, Mezuniyet Partisi ve Balo, Üniversite Mezun Toplantı ve Davetleri, Konferans ve Seminerler, Davet ve Resepsiyon, Kulüp Davetleri, Brunch ve Piknik Etkinlikleri

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Çiftlikte doğal güzelliklerin yanında balonlarla ve tüllerle süslemeler gerçekleştirilmekte.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Mekanda yemekli davetlerden ziyade aperatif yiyecek imkanına ulaşmak daha mümkün.Bunun yanında çocuklara özel yemek menüsü bulunmakta.

Manzara ve Lokasyon

Doğa manzarası yanında doğanın en güzel canlıları olan hayvanların da yer alacağı bu mekanda unutulmaz bir davet gerçekleştirebilirsiniz.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Bilgi yok.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Kendi fotoğrafçınız ile birbirinden güzel hayvanların da yer alacağı fotoğraf albümüne sahip olabilirsiniz.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama imkanı yok.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Tuncay Denli
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ