Tiribi Restaurant

Tiribi Restaurant Hakkında

Nikah sonrası yemekli bir organizasyon düzenlemek için mekan arayışındaysan Tiribi Restaurant tam sana göre. Özel gün ve davetler için biçilmiş kaftan olan mekanda birçok farklı organizasyon düzenlenebiliyor. İstanbul’un Kartal ilçeside yer alan mekanda sayısız imkan sunuluyor. Nikah sonrası yemek daveti için belirlenen kişi başı fiyatları 50 TL’den başlayarak artış gösterebiliyor.

Özellikleri ve Kapasite Bilgisi

Tiribi Restoran, minimum 100 kişilik organizasyonlar düzenliyor. Nikah sonrası yemeği için 200 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Kapalı ve açılır kapanır tavan özellikli iki farklı davet alanı bulunuyor. Hem açık havada hem de kapalı alanda davetini düzenleyebilirsin. Mevsim ve hava koşullarına göre de alan seçimi yapabilirsin.

Yüksek tavanlı bir mimariye sahip olması sayesinde ferah bir ortam sunuyor. Bahçesi ve park alanı gibi ayrı alanları da mevcut. Şehir merkezinde yer alıyor. Dekorasyon ve masa süsleme konusunda konsepte uygun şekilde ilerliyor. Nikah sonrası davetler için sade ve şık bir düzenleme yapılıyor.

Tiribi Restaurant Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Mekanda nikah sonrası davetini yemekli düşünüyorsan hafta içi ve hafta sonu fiyatları 100 – 150 TL’den başlıyor. Kokteyl konseptli bir kutlama için belirlenen fiyat aralığı ise 50 – 100 TL’dir. Davet türüne, menü seçimine ve güne göre fiyat değişiklikleri olabiliyor.

Mekandan özel teklifler almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsin. Bu sayede kampanya ve indirimlerden haberdar olabilirsin.

Hizmet ve Olanakları

Tiribi Restoran, hem Türk hem de dünya mutfağından lezzetler sunuyor. Nikah sonrası eğlence organizasyonları için ideal bir mekan olma özelliği taşıyor. Yemek servisini güler yüzlü ve samimi personeller gerçekleştiriyor. Etli menülere ek olarak vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri de bulunuyor. Her damak tadına özel hazırlık yapılıyor.

Müzik yayını veya DJ imkanı bulunuyor. İki seçenekten birisinden faydalanabilirsin. Ses, sahne ve ışık sistemleri teknoloji uygun şekilde bağlanıyor. Dışarıdan fotoğrafçı veya organizasyon firması çağırabilirsin. Restoranda nikah sonrası eğlence dışında nişan ve söz, kına gecesi veya doğum günü gibi kutlamalar da yapabilirsin.

Tiribi Restaurant Nerededir?

Restoran İstanbul’un merkezi lokasyonlarından biri olan Kartal ilçesinde yer alıyor. Kolay ulaşılabilir bir noktada olması sayesinde çiftlerin tercihi haline geliyor. Özel araç veya toplu taşımalarla gidilebiliyor.

Adres: Cevizli Mahallesi Eskibahçe Sokak No:31/A Kartal / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ