Tiribi Restaurant

Tiribi Restaurant Hakkında

İstanbul’un Kartal ilçesinde yer alan Tiribi Restaurant, doğum günü ve baby shower kutlamaları için biçilmiş kaftan. Mekan özellikleri ve sunduğu olanaklar ile birçok kişiyi kendine çekmeyi başarıyor. Özel günler için çiftlerin istek ve taleplerini yerine getiriyor. Birçok olanağın ve imkanın sunulduğu mekanla anlaşmak istersen kişi başı davet fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Açık ve kapalı davet alanıyla karşına çıkan Tiribi Restoran, yılın her günü hizmet veriyor. Kapalı salonu yüksek tavan ve kolonsuz özellikli olması öne çıkıyor. Aynı zamanda açık alanı da ferah bir ortam sunuyor. Açılır kapanır tavan özelliğine sahip alanı sayesinde değişken hava koşullarına karşı hızlı önlem alınabiliyor.

Bahçe alanı sayesinde ek bir alanı daha bulunuyor. Vakit geçirilebilecek ve doğum günü partisi düzenlenebilecek şık bir mekan olarak öne çıkıyor. Dekorasyon ve süsleme alanında başarılı çalışmalar gerçekleştiriyor. Baby showerlar için de uygun bir dekoratif hazırlığı yapılıyor.

Tiribi Restaurant Doğum Günü Fiyatları

Mekanda yemekli veya kokteyl kutlamalar yapılıyor. Yemekli doğum günü fiyatları kişi başı 100 – 150 TL’den başlıyor. kokteyl baby shower fiyatları ise 50 TL’den başlayarak 100 TL’ye kadar artış gösterebiliyor. Fiyatlar davetin yapılacağı güne ve davetli sayısına göre değişebiliyor.

Mekanın sana özel kampanyalarını ve avantajlı fiyatlarını öğrenmek istersen DüğünYardımcısı.com danışmanları ile iletişime geçebilirsin.

Sunulan İmkanlar

Tiribi Restoran, eğlence ve kutlama gibi davetlerin gerçekleştirilebileceği güzel mekanların başında geliyor. Müzikten yemeğe, sahne hazırlığından dekorasyona kadar birçok imkan ile karşına çıkıyor. Müzik yayını veya DJ olanağı ile eğlenceli bir doğum günü planlıyor. Yemekli menüleri çeşitli lezzetlerden oluşuyor.

Yemekli kutlama yapmayı düşünürsen menüyü önceden inceleme ve isteğine göre değişiklik yapma şansı elde edebilirsin. Mekanın kendi organizasyon sorumlusu ile birebir çalışabilirsin. Dilersen dışarıdan bir firma ile birlikte de çalışma şansın bulunuyor. Mekanda nişan ve söz, kına gecesi veya nikah sonrası yemek gibi organizasyonlar da düzenleniyor.

Tiribi Restaurant Adresi

İstanbul’un Kartal ilçesinde konumlanıyor. Şehir merkezinde yer alıyor. Kolay ulaşım imkanı ile davetlilere zorluk yaşatmıyor. Anadolu Adliyesinden sahile inen cadde üzerinde bulunuyor. Özel araç ve toplu taşımayla gidilebiliyor.

Adres: Cevizli Mahallesi Eskibahçe Sokak No:31/A Kartal / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ