Tiribi Restaurant

Tiribi Restaurant Hakkında

Tiribi Restaurant, İstanbul şehir merkezinde konumlanıyor. Kartal ilçesindeki kolay ulaşım sağlanan lokasyonu sayesinde sık tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor. Özel gün ve davetlerin vazgeçilmezlerinden biri haline geliyor. Kına gecesi gibi özel bir günde en büyük destekçin olmaya aday. Mekanın kişi başı kına gecesi fiyatları 50 TL’den başlıyor. Çeşitli faktörlere göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Kendine ait bir park ve bahçe alanı olan Tiribi Restoran, davet alanını hem açık hem de kapalı olarak kullanmana imkan tanıyor. Açılır kapanır tavan özelliği sayesinde mekanı iki farklı şekilde kullanabilirsin. Hava koşulları veya senin talebin doğrultusunda ayarlamalar yapılıyor. Davetli sayısında 200 kişiye kadar çıkmana imkan veriyor.

100 – 200 kişi arasında davetliyi çağırabileceğin mekanın kolonsuz ve yüksek tavanlı salon yapısı avantaj sağlıyor. Ferah ve huzurlu bir ortam yaratılıyor. Masa ve sandalyeler konsepte uygun bir şekilde süsleniyor. Mekan dekorasyonu çalışanlar tarafından yapılıyor. Güler yüzlü personel davet sırasında da seninle ve davetlilerinle yakından ilgileniyor.

Tiribi Restaurant Kına Gecesi Fiyatları

Mekan, kına gecesi için uygun fiyatlardan yararlanabilmeni sağlıyor. Bütçeni zorlamayan seçenekler sunuyor. Kına geceni yemekli düzenlemek istersen fiyatları kişi başı 100 – 150 TL arasında seyrediyor. Kokteyl fiyatları ise 50 – 100 TL olarak belirleniyor. Başlangıç fiyatları güne ve davetli sayısına göre netlik kazanıyor.

Ücretsiz teklif formunu doldurarak mekan tarafından sana özel teklif ve indirimleri değerlendirme şansın oluyor.

Sunulan İmkanlar

Tiribi Restoran, modern detaylarla süslediği davet alanında misafirlerini ayarlıyor. Konsepte uygun müzik yayını yapıyor. İstersen DJ de ayarlanabiliyor. Yemek servisi olması gerektiği gibi yapılıyor. Misafirlerinin memnuniyeti öncelik kazanıyor. Dilersen menüde değişiklik yapabilirsin. Servis ve müzik hizmetinin bitiş saati 24:00 olarak belirleniyor.

Dışarıdan fotoğrafçı getirme şansın bulunuyor. Organizasyon işini de anlaştığın bir firma ile gerçekleştirebilirsin. Yemekli menü seçenekleri arasında kırmızı, beyaz et ve kokteyl menüye ek olarak vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menüleri de bulunuyor. Mekanda nikah sonrası yemek, doğum günü, nişan ve söz etkinlikleri de düzenlenebiliyor.

Tiribi Restaurant Adresi

Sakin ve huzurlu bir lokasyonda yer alan mekan, İstanbul Kartal’da konumlanıyor. Çeşitli vasıtalar ile ulaşım sağlanabiliyor. Dileyen kendi aracı ile de gelebiliyor. Kolay ulaşım sağlanan mekan, tam olarak Anadolu Adliyesinden sahile inen cadde üzerinde yer alıyor.

Adres:  Cevizli Mahallesi Eskibahçe Sokak No:31/A Kartal / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ