Tiribi Restaurant

Tiribi Restaurant Hakkında

İstanbul’un Kartal ilçesinde konumlanan Tiribi Restaurant, nişan merasimleri için çiftlere yardımcı oluyor. Kafe ve restoran konseptinde samimi bir ortam hazırlıyor. Senin istediğin şekilde yapılan dekorasyona, şık detaylar kazandırılıyor. Sunduğu imkanlarla dikkat çekici bir mekan haline geliyor. Mekanın nişan ve söz fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri

Tiribi Restoran, hem açık hem de kapalı alanıyla karşına çıkıyor. Mevsim koşullarına veya tamamen isteğin doğrultusunda seçim yapabilirsin. 100 – 200 kişilik davet alanlarında nişan ve söz kutlamaları düzenlenebiliyor. Açılır kapanır tavan yapısı ile her mevsime uygunluk gösteriyor. Bahçesiyle ferah bir alan sunuyor.

Kolonsuz ve yüksek tavan özellikli kapalı alanı mekanı bir adım öteye taşıyor. Park ve şehir manzaralı konumuyla büyülüyor. Servis ve müzik saat 24:00’a kadar devam ediyor. Eğlence hep üst noktada tutuluyor. Nişan organizasyonunu mekan kendi üstleniyor. Böylece uygun fiyatlı bir davet planlanıyor.

Tiribi Restaurant Nişan ve Söz Fiyatları

Mekanda hem yemekli hem de kokteylli davetler düzenleniyor. Nişanın için planladığın düzen yemekli ise kişi başı fiyatları 100 – 150 TL’den başlıyor. Kokteyl davet fiyatı ise 50 – 100 TL arasında seyrediyor. Fiyat değişkenliği menü seçimi, davet günü ve kişi sayısına göre oluyor.

DüğünYardımcısı.com üzerinden ücretsiz teklif formunu doldurabilir ve sana özel avantajlı fiyatları daha detaylı öğrenebilirsin.

Olanakları

Tiribi Restoran bünyesinde eğlenceli bir organizasyon için müzik ve DJ ayarlaması mekan tarafından yapılıyor. Müzik listesini sen düzenleyebilirsin. Ses, sahne ve ışık sistemleri kuruluyor. Menüde değişiklik yapma olanağın bulunuyor. Mekanın kendi organizasyon sorumlusu seninle yakından ilgileniyor. Yemek servisi kusursuz bir şekilde yapılıyor.

Kırmızı ve beyaz et menü haricinde vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleri bulunuyor. Dilersen fotoğrafçı ekibini veya organizasyon hizmetini dışarıdan anlaştığın firmalardan talep edebilirsin. Mekanda nişan haricinde kına gecesi, doğum günü veya nikah sonrası yemek etkinlikleri de veriliyor.

Tiribi Restaurant Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kartal ilçesinde yer alan mekana ulaşım son derece kolaydır. Özel araç veya toplu taşıma tercih edilebilir. İstanbul şehir merkezinde olması ile avantaj elde ediyor. Anadolu Adliyesinden sahile inen cadde üzerinde yer alıyor.

Adres: Cevizli Mahallesi Eskibahçe Sokak No:31/A Kartal / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ