Triole Ses

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Fasıl grupları
Karşılama grupları (Duet, Trio, Quartet)
Kendi müzik listesini oluşturma
Müzik grubu
Orkestralar
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Şehir dışı hizmet

Triole Ses Hakkında

Düğün orkestrası mı arıyorsun? Çiftleri mutlu edebilmek adına eğlenceli müzik repertuarını uygun fiyatla sunan bir düğün orkestrası önereceğiz. Triole Ses, İstanbul Eyüp lokasyonunda konumlanmasıyla beraber tüm Türkiye’de hizmet veriyor. Düğün orkestrası fiyatları ise, 1000 TL’den başlıyor. Düğün orkestrasının detaylarını öğrenmek için yazımızı okumaya devam etmelisin.

Hizmetleri

Kaliteli teknik donanıma sahip olan Triole Ses, başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet veriyor. Nişan törenleri, doğum günü, kurumsal etkinlikler, balo ve partiler gibi özel günlerinde de sahne alıyor. Hem Türkçe hem de İngilizce şarkılarla eğlenceli saatler geçirmeye hazır ol.

Triole Ses, sahne alacakları mekanın ses ve ışık sistemleri gibi düzenlemelerini de ayarlıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren ekip, geri dönütlere çok önem veriyor. Organizasyonun türünü ayırt etmeden hepsinde aynı özen gösteriliyor. Bu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak istersen, etkinlikten en az altı hafta önce iletişim kurman gerekiyor.

Sunduğu Olanaklar

Düğünün kusursuz geçebilmesi için, olmazsa olmaz olan detay tabi ki müzik. Triole Ses, düğün öncesi planlama toplantısı düzenliyor. Böylece senin isteklerin doğrultusunda en mutlu günün daha da eğlenceli hale geliyor.

Bu toplantı sayesinde müzik zevkine göre repertuar oluşturuluyor. Davul şovu, fasıl ekibi ve karşılama müzik grubu gibi avantajlar da sunuyor. Ek olarak, kendi şarkı listeni hazırlama hakkına da sahipsin. Seni ve davetlilerini eğlenceli bir günün beklediğine emin olabilirsin.

Triole Ses Düğün Orkestrası Fiyatları

Düğün orkestrası fiyatları, etkinliğin türüne ve performans sürelerine göre farklılık gösteriyor. Başlangıç paketini seçersen, fiyatlar 1000 TL’den başlıyor. 2000 TL’den başlayan fiyatlarla her şey dahil paketi tercih etmen halinde ise, daha geniş bir hizmet yelpazesine sahip olacaksın.

Paket fiyatları ve içerikleri hakkında daha detaylı bilgi almak istersen, Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurman yeterli.

Triole Ses Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün orkestrası, İstanbul’un en bilindik semtlerinden olan Eyüp lokasyonunda konumlanıyor. Orkestra, merkezi konumda yer alması nedeniyle ulaşım avantajı sağlıyor. Eyüp mevkiine ister özel aracın istersen de toplu taşıma araçları vasıtasıyla ulaşabilirsin.

Açık adresi: Eyüp/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde; DJ ve düğün orkestrası temini, ses ve sahne ekipmanları bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Şehir dışı hizmeti, fasıl grubu, davul şovu, bando temini, kişiye özel müzik listesi oluşturma ve planlama toplantısı her şey dahil pakettedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Orkestranın şehir dışında da hizmet vermesi sunduğu avantajlardandır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan törenleri, doğum günü, kurumsal etkinlikler, balolar ve partiler gibi toplu davetlerin tamamında sahne alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Triole Ses ile düğün orkestrası için en az 6 hafta öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Triole Ses ofisi, İstanbul'un Eyüp semtinde konumlanıyor. Düğün orkestrası şehir dışında da hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ