Ufuk Karabiber Photography

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Ufuk Karabiber Photography Hakkında

Düğün gününü anlamlı kılacak ve bütün anını yansıtacak düğün fotoğrafları istemez misin? Evet dediğini duyar gibiyiz. O zaman seni İzmir, Konak ilçesinde bulunan Ufuk Karabiber Photography ile tanıştırıyoruz. Bütçene uygun dış çekim paketleri ile hizmet veren stüdyonun fiyatları ortalama 1000 TL’den başlıyor.

Hizmet Yelpazesi

Her anını eğlenerek ve bütün sevgini yansıtarak yapacağın düğün çekimine imza atacak düğün fotoğrafçısı dış çekim olanaklarıyla cezbediyor. Dış çekimlerde işinde uzman ekipler çekimi gerçekleştiriyor. Ayrıca ekibe kaliteli ışık ve kameralar eşlik ediyor.

Ufuk Karabiber Photography çekimlerinde kullanılacak ekipman ve konsept hakkında çekim öncesi bilgilendirme toplantısında bilgi edinebilirsin. Save the date ve trash day gibi temalarda da çekim hizmeti sağlanıyor. İsteğine göre düğün belgeseli ve düğün hikayesi gibi video kliplere de sahip olabilirsin.

Ufuk Karabiber Photography Dış Çekim olanakları

Dilediğin her yerde fotoğraf çekimi gerçekleştirilebiliyor. Yapılan ön görüşmelerde firmanın yaptığı diğer çekim mekanlarını inceleyerek ilham alabilmen de mümkün. Ayrıca ekipten son trendlere yönelik öneriler de alabilirsin.

Tüm süreçte belirlenen dış çekim konseptine göre planlamalarla hareket ediliyor. Genellikle doğa arka planlı çekim mekanları ön plana çıkıyor. Ufuk Karabiber Photography İzmir başta olmak üzere birçok farklı şehirde de dış çekim hizmeti veriyor.

Dilersen DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisi ile iletişime geçerek tüm hizmetlerden kampanyalar aracılığıyla faydalanabilirsin.

Ufuk Karabiber Photography Dış Çekim Fiyatları

Fotoğraf stüdyosu tüm bu hizmetler için iki farklı paket sunuyor. Paketler başlangıç ve her şey dahil olmak üzere ikiye ayrılıyor. Paket fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor.

DüğünYardımcısı.com’un sana özel indirimleri ve avantajlı tekliflerinden yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurman yeterli.

Düğün Fotoğrafçısı Ufuk Karabiber Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün çekimi hizmeti veren fotoğraf stüdyosu İzmir’in Konak ilçesinde yer alıyor. Oldukça merkezi bir konumda bulunan firma isteğe şehir dışı hizmetleri de veriliyor. Ulaşımını gerçekleştirirken; 253, 691, 921 numaralı otobüs hatlarından faydalanabilirsin. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde:

“Kıbrıs Şehitleri Caddesi, 5A, 35220 Alsancak / Konak / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içeriğinde çekimlerin orijinal teslimi, ekipman temini ve dış çekim öncesi bilgilendirme toplantısı bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içerikleri hakkında bilgi alarak kampanyalı hizmetlerden faydalanmak için DüğünYardımcısı.com'un ücretsiz olarak hizmet veren danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Ufuk Karabiber Photography ile etkinlikten 4 hafta önce iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Stüdyosu İzmir, Konak ilçesinde bulunan Ufuk Karabiber Photography isteğe göre şehir dışı hizmet verebilmektedir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Save the date ve trash day gibi konseptlerde çekim yapılmaktadır.

Sipariş teslim süresi?

Fotoğrafların orijinal temini yaklaşık 4 hafta içerisinde gerçekleştirilmekte.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ