Villa Event İncek

2023 After Party için Eğlence Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
210 TL
300 TL
Kokteyl
200 TL
275 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
250
max
Kapalı Davet Alanı
20
min
|
55
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
175
max
Havuz Başı Davet Alanı
10
min
|
100
max
Otopark
30

Özellikler

Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Havuz Başı Alanı
Doğa Manzaralı
Supla
Yapay çiçek süsleme
Çim alan
Engelli girişine uygun
Kış bahçesi
Masa şamdan seçenekleri
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

After party organizasyonu
Araç kiralama
Bando temini
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Volkan Gösterisi
Mekan giydirme
Menüde değişiklik
Otopark alanı
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Yöresel oyun ve dans grupları
VIP transfer hizmeti
Dans grupları
Nikah şekeri ve hediyelik kutusu
Fide / Çiçek
Yemek Servisi
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Villa Event İncek Hakkında

Villa Event İncek, Gölbaşı ilçesindeki konumunda hayatının güzel anlarını planlamak için bekliyor. Birçok başarıya imza atmış organizasyonları, çiftlerin tüm özel anlarına katkıda bulunması ve profesyonel çalışmaları ile bulunduğu bölgede öne çıkıyor. Ankaralı çiftlerin gözde mekanlarından biri olan tesis, after party organizasyonları için de ideal. Organizasyon fiyatları ise 200 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Herhangi bir davet, etkinlik ve organizasyondan sonra tercih edilebilecek mekanlardan biri olan Villa Event, after party organizasyonları için farkını ortaya çıkarıyor. Kır düğünü, nikah, nişan veya kınadan sonra eğlenmek için mekan arayışındaysan burası tam sana göre. Mekanda after party öncesi davetlerini de gerçekleştirebileceğin detayını söylemeden geçmeyelim.

Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanı sunan mekanın açık tarafı kır bahçesi ve havuz başı konseptini bir arada yaşatıyor. Kapalı alan ise butik davetler için ideal olurken, 100 kişilik kapasiteye sahip. Açık alan ise 250 kişilik etkinlikler ve kutlamalar için tercih edilebiliyor.

Villa Event İncek After Party Fiyatları

Eğlenceli bir after party veya bekarlığa veda partisi düzenlemek istiyorsan mekan sana uygun fiyat seçenekleri sunuyor. 200 – 300 TL bandında oluyor.

DüğünYardımcısı.com danışmanları ile görüşerek mekanın sana özel fiyatlarını, indirimlerini ve kampanyalarını öğrenebilirsin.

Sunduğu Hizmetler

After party eğlencelerinin en temel beklentilerinden birisi de dinamiğin ve enerjinin hiç düşmemesi. Villa Event, DJ ve orkestra temini ile bu beklentiyi fazlasıyla karşılıyor. Dans grupları ile de bu hizmetini üst düzeye çıkarıyor. Dilersen yöresel danslar gerçekleştiren ekiplerin sahne almasını da talep edebilirsin.

Bekarlığa veda veya after party davetlerin için yemekli düzende bir plan çıkarabilirsin. Böylece yemekler mekanın kendi bünyesinde bulunan catering hizmeti sayesinde sana ve sevdiklerine sunulur. Eşsiz yemeklerin ve içeceklerin tadını da rustik tarz dekore edilen mekanda tatma şansına bu şekilde yakalayabilirsin.

Villa Event İncek Nerededir?

Gölbaşı ilçesinin merkezi bir noktasında bulunan mekan, ulaşımı kolay tutuyor. Otopark alanında 30 araçlık bir kapasite sunmasıyla özel aracıyla gelebilecek misafirlerin rahatça park yeri bulabilmesini sağlıyor. Şehir içi ulaşım araçlarıyla da gidilebilen mekanın açık adresi şu şekildedir;

İncek, Görgülü Sokak no 7, Gölbaşı / Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ