Villa Event İncek

2024 Evlilik Teklifi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
210 TL
300 TL
Kokteyl
200 TL
275 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
250
max
Kapalı Davet Alanı
20
min
|
55
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
175
max
Havuz Başı Davet Alanı
10
min
|
100
max
Otopark
30

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Havuz Başı Alanı
Doğa Manzaralı
Supla
Yapay çiçek süsleme
Çim alan
Engelli girişine uygun
Kış bahçesi
Masa şamdan seçenekleri
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

After party organizasyonu
Araç kiralama
Bando temini
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Volkan Gösterisi
Mekan giydirme
Menüde değişiklik
Otopark alanı
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Yöresel oyun ve dans grupları
VIP transfer hizmeti
Nikah şekeri ve hediyelik kutusu
Fide / Çiçek
Yemek Servisi
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Villa Event İncek Hakkında

Her özel gününde çiftlerin yanında olan Villa Event İncek, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde konumlanıyor. Hayatının en özel gününde mekan arayışın sürüyorsa, eşsiz dekorasyonu ve kaliteli hizmet seçenekleri ile burayı tercih edebilirsin. Yolun başlangıcı olarak bilinen evlilik teklifi organizasyonu için de gerekli tüm planlamaları ve hazırlıkları yapan mekanın fiyatları 200 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Villa Event, evlilik teklifi günü için iki kişilik organizasyon düzenleyebiliyor. Ancak sevdiklerinle beraber olmak istersen, geniş kapasiteli davet alanlarını da tercih edebilirsin. Mekanın her bölümü rustik tarzda dekora ediliyor. Masa – sandalye süsleme seçenekleriyle ortamın görsel açıdan daha güzel görünmesini sağlıyor.

Nikah için ayrı alana sahip olan mekanda, kır bahçesi alanı doğanın içerisinde seni karşılıyor. Ağaçlarla çevrili mekanda romantik dakikalar yaşayarak sevdiğine ”Evet” cevabını verebilirsin. Mekanın 250 kişilik açık alanı ya da 55 kişilik kapalı alanı arasından tercih yaparak ister iki kişilik ister yakın çevrenle olduğun bir evlilik teklifi organize edebilirsin.

Villa Event İncek Evlilik Teklifi Fiyatları

Evlilik teklifi için organizasyon düzenlemeyi düşündüğün mekanda fiyatlar hafta içi ve hafta sonuna göre belirleniyor. Hafta içi organizasyon fiyatları 200 TL’den başlıyor.

Çeşitli faktörlere göre değişen fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak istersen ücretsiz teklif formunu doldurabilirsin.

Hizmetleri

Villa Event İncek, her organizasyon türünde olduğu gibi evlilik teklifinde de sayısız imkanı önüne seriyor. Ortamın romantik havasını korumak için uygun ışık, ses ve sahne düzenlemeleri yapıyor. DJ ve orkestra temini hizmeti içerisinde sevdiğin şarkıların söylendiği bir çalışma gerçekleştirilebiliyor.

Yemekli bir organizasyon düşünülüyorsa, mekanın catering hizmetinden faydalanabilirsin. Profesyonel servis ekibiyle birlikte gece boyunca yemek servisi gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca servis edilecek yemekleri önceden tatma ve değişiklik yapma hakkın da bulunuyor.

Villa Event bünyesinde kır düğünü, after party, nikah sonrası yemek ve nişan – söz gibi diğer davetlerin de düzenlenebiliyor. Evlilik teklifinden sonra diğer davetlerini de burada yapabilirsin.

Villa Event İncek Adresi

Mekan, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde tüm davet türleri için hizmet vermeye hazır bir şekilde bekliyor. Şehir içerisindeki hemen her ulaşım aracıyla mekana gitmek mümkün. Özel araç tercihinde bulunacak olanlar da 30 araç kapasiteli otoparkı kullanabiliyor.

Adres: İncek, Görgülü Sokak no 7, Gölbaşı / Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ