Vivent Foto

2022 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Vivent Foto Hakkında

Düğününe ait kaliteli bir albüme sahip olmak istiyorsan Vivent Foto, İstanbul Beşiktaş ilçesinde senin için var. Çekim esnasında rahat hissetmeni sağlayacak yetenekli düğün fotoğrafçısı ekibi istediğin türde dış çekim gerçekleştirebiliyor. Üstelik 1500 TL’den başlayan fiyatları ile birden fazla çekim olanağından da yararlanabiliyorsun. “Nedir bu olanaklar?” diyorsan seni yazının devamına bekliyoruz.

Hizmet Yelpazesi

Çekim ekibi düğün, nişan ve kına gibi tüm özel günlerini ölümsüz kılmak için yanında oluyor. Aynı zamanda son zamanların trendi olan trashday ve save the date çekimleri ile aşkını yansıtacak fotoğraf ve video görsellerine sahip olabiliyorsun. Ayrıca seneler sonrasında albümünü açtığında bile kaliteli bir çekim yaptırdığını anlayacaksın.

Vivent Foto Dış Çekim Olanakları

Yaşadığımız çağda artık herkes fotoğraf çeker halde ama düğünün kadar özel bir günü profesyonel ellere, ekipmanlara teslim etmelisin. Vivent Fotoğrafçılık modern anlayışı ile sürekli sektörünü takip ediyor ve tüm yeniliklere ayak uyduruyor. Dilediğin çekim türünü ister stüdyosunda istersen de belirlediğin dış çekim alanında gerçekleştirebiliyor.

Albüm seçeneklerini kendin Vivent Foto Beşiktaş ile yapmış olduğun görüşmede seçebiliyorsun. Firma büyük boy panoramik albüm, aile albümü, cep albümü ve poster baskı seçenekleri sunuyor. Bu alternatifleri dilediğin gibi de çoğaltabiliyorsun. Vivent Photo & Camera çekimini gerçekleştirilmesinin ardından ise 4 hafta içerisinde tüm siparişlerini hazır hale getirilebiliyor.

Vivent Foto Düğün Dış Çekim Fiyatları

Birçok fotoğraf çekimi alternatifi ve hizmeti sunan firmanın fiyatları seçimlerine göre değişebiliyor. Çekim türlerini ayrı ayrı tercih edebileceğin gibi birkaç çekimin ve albümlerin bir arada olduğu farklı paket seçeneklerinden de yararlanabilirsin.

Dilersen hemen ücretsiz teklif al butonunu kullanarak fotoğraf çekimi isteklerine yönelik net bir fiyat bilgisi alabilirsin. Bununla birlikte firmanın DüğünYardımcısı.com kullanıcılarına sağladığı özel indirimden de faydalanabilirsin.

Vivent Foto Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul Beşiktaş ilçesinde Vivent Fotoğraf Stüdyoları ile hizmet sağlayan mekana deniz ve kara yolu üzerinden toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsin. Firma ile fotoğraf çekimi detaylarını konuşmak için hemen yukarıda bulunan numarayı tuşlayarak danışmanlık servisine ulaşabilirsin. Stüdyoda görüşme sağlamak istiyorum diyorsan da açık adresi şu şekilde;

“Akatlar Mahallesi, 8. Gazeteciler Yıldırım Oğuz Göker Sokak, No:96 A-4, Beşiktaş / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için danışmanlık servisi ile görüşme sağlayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı çekim gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

20 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

14-21 iş günü aralığında firma tarafından siparişlerin teslimi yapılıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ