Volkan Taşcı Hair Make Up Studio

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Evde / mekanda hizmet
Gelinin yakınlarına hizmet
İpek kirpik
Kalıcı makyaj
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik

Volkan Taşcı Hair Make Up Studio Hakkında

Asırlardır aranan güzellik aşısını İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan Volkan Taşcı Hair Make Up Studio buldu! Güzelliklerine boyut atlatmak isteyen kadınların güvenilir tercihi Volkan Taşcı, gelin saçı ve makyajı konusunda da oldukça usta bir isim. Bugüne kadar birçok gelin adayını bir kuğu gibi düğününe uğurlayan Volkan Taşcı’nın fiyatları ise 2000 TL’den başlıyor. “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak firmanın paketlerini öğrenebilir, Düğün Yardımcısı gelinlerine özel indirim fırsatlarından yararlanabilirsin.

Volkan Taşcı Hair Make Up Studio Özellikleri

Güzelliğine güzellik katmak isteyen herkese kapılarını açan Volkan Taşcı, düğün haricindeki organizasyonlarda da “Özel Günlerin Özgüven Sponsoru” mottosuna sadık. Söz ve nişan törenleri, mezuniyet eğlenceleri, kına geceleri, doğum günleri gibi organizasyonlardan önce Kuaför Volkan Taşcı’yı ziyaret ederek özgüvenini tazeleyebilirsin.

Kusursuz hizmetinin yanı sıra espritüel profesyonelleri ile de ön plana çıkan Volkan Taşcı’da zamanın nasıl geçtiğini asla anlamayacaksın. Ücretsiz olarak sunulan ikramlar ise keyfine keyif katacak.

Kuaför Volkan Taşcı Bünyesinde Sunulan Hizmetler ve İmkanlar

Saç tasarımı ve makyaj uygulamasında uzmanlaşmış Volkan Taşcı, profesyonel ekibi ile beraber isteğine göre evine misafir olabiliyor. Bu hizmeti ile farklılaşan Kuaför Volkan, sana ve bu özel gününü beraber geçirmek istediğin yakınlarına da aynı anda hizmet verebiliyor. 9 kişi kapasiteli bu olanağı ile de dikkat çeken Taşcı, formaldehit maddesi kullanmadan brezilya fönü yapan Türkiye’deki ender kuaförlerden.

Manikür, porselen makyaj, pedikür, ombre, kalıcı oje ve kaynak gibi hizmetlerde veren Taşcı ile etkinliğinden 4 hafta önce iletişime geçmelisin.

Güncel moda akımlarını ve son trendleri takip eden Volkan Taşcı’nın stil danışmanları ile karşılıklı görüş alışverişi yapabileceğini de belirtelim. Ayrıca etkinlik gününden önce gerçekleştirilen makyaj & saç provaları da Kuaför Volkan Taşcı’nın sana sunduğu bir diğer olanak. Nasıl görünmek istediğin konusunda kafanda soru işaretleri varsa, bu provalar kararsızlığına merhem olacak.

Kuaför Volkan Taşcı Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Volkan Taşcı Hair Make Up Studio’da gelin saçı ve makyajı fiyatları etkinlik tarihin ve isteklerine göre farklılık göstermekte. 2 farklı hizmet paketi bulunan Kuaför Volkan Taşcı’nın her şey dahil paket fiyatı 2500 TL’den başlıyor.

Düğün Yardımcısı’nın ücretsiz danışmanlık servisini arayarak Volkan Taşcı bünyesindeki kampanyalardan, indirimlerden ve fırsatlardan haberdar olabilirsin.

Volkan Taşcı Hair Studio Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde ve merkezi bir konumda bulunan Volkan Taşcı’ya U2 ve 22 numaralı otobüs seferleri ile ulaşabilirsin. Buna ek olarak özel araç ile mekana gidecek ziyaretçilerimiz için Volkan Taşcı’nın açık adresi şu şekildedir;

Adnan Saygun Caddesi, Müderris Salih Rüştü Bey Sokak, Kartal Apartmanı, No:2, 34340, Beşiktaş / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Saç & makyaj uygulaması ve etkinlik öncesi provalar başlangıç paketine dahil içeriklerdir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

İsteğe göre evde hizmet, konsepte uygun saç tasarımı, manikür ve pedikür uygulaması ve takma kirpik işlemi her şey dahil paket içeriklerindendir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Güzelliğine güzellik katmak istediğin her organizasyon öncesinde Kuaför Volkan Taşcı'yı tercih edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 4 hafta önce iletişime geçilmeli ve randevu alınmalıdır.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde hizmet vermektedir. İsteğe göre şehir dışında hizmet olanağı bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Volkan Taşcı
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ