Wishes Eryaman

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
100 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Otopark
750

Olanaklar

Yemek Servisi
After Party için Ayrı Alan

Wishes Eryaman Hakkında

Wishes Eryaman, Etimesgut ilçesine bağlı Eryaman’da sizlere hizmet vermektedir. Dolphin AVM’nin ikinci katında bulunan bu nezih mekan, yüksek kalitedeki hizmetleri ile sizlere tam donanımlı bir davet alanı sunmaktadır. Bu mekan, hayallerinizi süsleyen düğün, kına gecesi, sünnet düğünü, nişan, söz, mezuniyet töreni gibi tüm etkinlikleriniz için adeta biçilmiş kaftan. Hayallerinizdekinden de daha üstün bir organizasyon yaşayabilmeniz için tüm olanakları kullanır. Yılların verdiği deneyim ile hayatınızın bu unutulmaz günlerinde sizlere en kusursuz hizmeti verir. Güler yüzlü ve anlayışlı çalışma arkadaşları eşliğinde taleplerinize uygun bir etkinlik ile karşılaşırsınız. Bunun için izlediği çalışma prensiplerinden asla vazgeçmez.

Wishes Eryaman göz kamaştırıcı bir davet salonuna sahiptir. Kapalı bir alan olan bu salon kokteylli davetlerde 750, yemekli davetlerde ise 500 kişilik kapasiteye sahiptir. Kolonsuz ve yüksek tavanlı olarak tasarlanmış bu davet alanında çekileceğiniz kusursuz fotoğraflar ile eşsiz organizasyonlarınızı taçlandırabilirsiniz. Unutulmaz düğünlerin en kıymetli parçalarından birisinin de fotoğraflar ve videolar olduğunun bilincinde olan mekan fotoğrafçı seçimini sizlere bırakır. Dilerseniz mekanın kendi bünyesindeki fotoğrafçılar ile anlaşabilir, dilerseniz de dışarıdan kendi seçeceğiniz bir fotoğrafçıyı getirebilirsiniz. Davet alanının içerisinde, tam ortada yer alan göz kamaştırıcı bir merdiven bulunur.

Wishes Eryaman: Seçkin Davetlerin Adresi

Genelde düğün organizasyonlarında gelin ve damat mekana bu merdivenlerden inerek giriş yapar. Organizasyon öncesinde bu an için özel olarak bir koreografi hazırlanır ve çiftin davet alanına girişine bir şov niteliği kazandırılır. Bu an hem çiftimiz için hem de değerli davetliler için ömür boyu unutulamayacak eşsiz bir gösteri olarak akıllara kazınır. Ses sistemi, sahne ve dekor gibi ayrıntılar mekan tarafından sizler için düşünülür. Orkestra hakkında da organizasyon sorumlusu ile görüşebilir ve dilediğiniz müzik tarzına uygun bir grupla anlaşma yapabilirsiniz.

Wishes Eryaman’da düzenleyeceğiniz organizasyonlarda yemekli ya da kokteyl olmak üzere iki çeşit etkinlik türünden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kokteylli davetlerde kişi başı 10 TL’den, yemekli davetlerde ise 30 TL’den başlayan fiyatlar ile sizlere seçenekler sunar.

Tüm bu hizmetlerin yanı sıra rahat ulaşılabilir konumu ve 750 araç kapasiteli özel otoparkı ile de sizlere ayrıcalıklar sunmaya devam eder.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için DüğünYardımcısı.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Fotoğrafçı, video çekim, slayt gösterisi, organizasyon sorumlusu, yemek servisi, mekan süsleme, düğün pastası gibi hizmetler yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

After party alanı, menüde değişiklik imkanı ve menü tadımı olanakları bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, after party, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, mezuniyet partisi ve balo, konferans ve seminerler, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Davetlere ve kişiye özel süsleme hizmetleri bulunuyor. Paketinize ek olarak sağlanan organizasyon sorumlusu hizmeti ile istediğiniz süsleme ve mekan giydirmelerini yetkililere iletebilirsiniz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı ile çalışabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı olmak üzere iki davet alanı bulunmaktadır. Her iki davet alanında da kalabalık etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Mekanın farklı yemek ve kokteyl menü seçenekleri bulunuyor. Kokteyl menülerde börek, sarma, çiğ köfte, çerez tabağı ve meyve gibi ikramlar bulunuyor. Yemek menülerinde ise kırmızı veya beyaz etli ana yemek, ara sıcak, salata, meyve ve tatlı gibi seçenekler bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Yemek servisi ve müzik yayını 24.00'a kadar devam ediyor.

Manzara ve Lokasyon

Şehir manzarasına sahiptir. Ankara'nın Eryaman semtinde yer alan davet alanı, Dolphin AVM'nin ikinci katında yer alır. Eryaman 5 metro durağına 1.2 km mesafede yer alan mekana ulaşım son derece kolaydır. Kızılay-OSB yönüne doğru giden metro hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanda geniş bir dans pisti ve orkestra için kusursuz bir sahne bulunur. Gelin ve damat için bir koreografi düzenlenir. Dilediğiniz müzik tarzına göre bir orkestra seçebilirsiniz.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan istediğiniz fotoğraf sanatçısını getirebilirsiniz. Davet salonunun eşsiz merdivenlerinden sevdiğiniz ile birlikte inerken unutulmaz fotoğraf kareleri yakalanabilir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
0312 963 3451
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ