Yedinci Sanat ve Prodüksiyon

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Yedinci Sanat ve Prodüksiyon Hakkında

Yedinci Sanat ve Prodüksiyon fotoğraf üzerine akademik bir eğitim almış Fethi Beşol tarafından kurulmuştur. Çalışmalarını ticari amaç gütmeden tamamen sanata olan duyarlılık çerçevesinde işlerini gerçekleştirmektedirler.

Bünyesinde bulundurmuş olduğu son derece profesyonel ve eğitimli sanat yönetmenleri, fotoğrafçılar, kurgu ve montaj ekibi ile çalışmalarını yürütmektedirler. Sizde düğününüz için mükemmel bir dış çekim istiyorsanız bu düğün fotoğrafçısına mutlaka göz atmalısınız.

Yedinci Sanat ve Prodüksiyon Olanakları

Yedinci Sanat ve Prodüksiyon’un çekim türleri arasında düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date ve trashday bulunmaktadır. Ayrıca Yedinci Sanat ekibi ile birlikte çekimde lazım olacak tüm aksesuar ve ekipmanları çekim gününüzde yanında bulundurmaktadır. Stresten uzak çok rahat bir çekim günü geçireceğinize emin olabilirsiniz.

Sizlere ekip imkanı haricinde şehir dışında ve yurt dışında çekim, fotoğraflarınızın orijinal kopyasını teslim etme imkanı sağlamaktadır. Yalnızca fotoğraf değil video montajında da son derece uzmandırlar. Düğün belgeseliniz, düğün klibiniz konusunda da Yedinci Sanat ve Prodüksiyon’a gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Çekim Öncesi ve Sonrası Hizmetleri Nelerdir?

Yedinci Sanat ve Prodüksiyon ekibi bunların hepsi gerçekleşirken özgünlüğe çok önem verirler. Siz de gerçekleştireceğiniz bu unutulmaz gününüzde işinizi şansa bırakmak istemezseniz Yedinci Sanat ve Prodüksiyon‘u tercih edebilirsiniz. Etkinliğinizden 1 hafta önce Yedinci Sanat ile iletişime geçebilirsiniz. Yedinci Sanat ve Prodüksiyon’un ortalama paket başlangıç fiyat 1500 – 2000 TL’den başlamaktadır. Ücret kriterleri çekim türlerinize göre değişebilmektedir.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Yedinci Sanat İzmir Karşıyaka’da bulunmaktadır Yedinci Sanat ve Prodüksiyon açık adresi şu şekildedir : Tersane,1675. Sk. No :157 daire 2. 35000 Karşıyaka/İzmir. Detaylı bilgi için Düğün Yardımcısı ücretsiz danışma hattını arayabilirsiniz. Dilerseniz Yedinci Sanat ile ilgi detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çiftlere özel konsept ve poz seçenekleri ile sizde muhteşem fotoğraf albümlerine sahip olabilirsiniz. Yetenek, deneyim ve yaratıcılığın bir arada olduğu bu fotoğrafçı anılarınızı kayıt altına almak için sabırsızlıkla bekliyor olacak. Ayrıca Yedinci Sanat ekibi işlerini disiplinli bir şekilde yapmaktadırlar bu konuda içiniz hiç olmadığı kadar rahat olabilir. Size özel avantajlı fiyatlardan ve fırsatlardan faydalanmak isterseniz hemen şimdi bir tık uzağınızdaki formu doldurarak size özel teklifleri alabilirsiniz!

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketlerde düğün çekimi, dış çekim, düğün klibi, aksesuar temini ve ekipman gibi detaylar yer alıyor. Paketler hakkında daha fazla bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurt dışında ve şehir dışında profesyonel hizmet avantajı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday hizmetlerini alabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Firma ile organizasyonunuzdan en az 1 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Yedinci Sanat Türkiye'nin her yerine çekim hizmeti verebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept dış çekimlerinizde Yedinci Sanat'a güvenebilirsiniz.

Sipariş teslim süresi?

Dış çekim ve düğün fotoğraflarınız 2 hafta içerisinde teslim edilir.

2 görüş

  1. Biz verilen albümü beğenmiştik gören herkes de çok beğendi, çok güzel iş çıkardınız 🙂

  2. Alışılmışın dışında modern ve kaliteli bir hizmet aldık ve çok memnun kaldık.Tüm çekimler mükemmel geçti.Enerjiniz ve yaklaşımınız bizi mest etti.Gönülden teşekkür ederiz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Fethi Şenol
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ