Yol Arkadaşım Photography

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Yol Arkadaşım Photography Hakkında

En unutulmaz anlarınızı tutku ve aşk ile ölümsüzleştiren düğün fotoğrafçısı Yol Arkadaşım Photography, tecrübeli ve güler yüzlü ekibi ile farklılık yaratmak isteyen çiftleri bekliyor. Yılların verdiği tecrübe ile kendisini geliştiren bu güzel ekip hayallerin ötesinde çekimler yaparak yüzlerde tatlı bir tebessüm oluşturuyor. Bu başarılı firmanın dış çekim ve düğün hikayesi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Yol Arkadaşım Photography Olanakları

Dilediğin her yerde çekim yapma imkanı bulabileceğin Yol Arkadaşım Photography’de yurt içi ya da ya da yurt dışı çekim planlamanı rahatlıkla yapabilirsin. Yenilikçi ruhu ve kusursuz hizmet anlayışı ile oldukça kaliteli düğün fotoğrafçısı hizmetleri sunuyor. Hayal ettiğin her şeyi senden önce anlayıp hayata geçirebiliyor. Düğün çekimlerinin yanı sıra düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, kuaförde çekim, mezuniyet çekimi, nişan çekimi, save the date, dış çekim, trashday gibi birçok çekim türünü de yapabiliyor. Bu şahane ekip çekim öncesinde seni dinleyip tarzına ve zevkine en uygun konseptte fotoğraf ve videolar çekiyor.

Ayrıcalıkları

Klişelerin dışına çıkan düğün fotoğrafçısı Yol Arkadaşım Photography yaratıcı dış çekim paketleri ile seni büyüleyecek. Son teknoloji fotoğraf ve video çekim ekipmanları ile oldukça doğal pozlar yakalayan bu ekibe çevrendeki herkes hayran kalacak! Doğallığı yakalamaya oldukça önem veren Yol Arkadaşım çekim için seçtiğin yere önceden gidip keşfediyor. Doğru ışık ve çekim açılarını hazırlayarak çekimini oldukça keyifli bir hale getiriyor.

Çekimlerin orijinal teslimini de yapan Yol Arkadaşım seçmiş olduğun fotoğraflardan farklı albüm tasarımları ile özel bir düğün albümüne sahip olmanı sağlıyor.

Yol Arkadaşım Photography Fiyatları Ne Kadardır?

Her bütçeye uygun fiyatları ile Ankaralı çiftlerden büyük ilgi göre Yol Arkadaşım’da ücretler tercih ettiğin çekim konumuna ve türüne göre farklılık gösterebiliyor. Minimum çekim fiyatı 1.000 – 1.500 TL olan Yol Arkadaşım Photography’de talep edeceğin ekstralar ayrıca ücretlendiriliyor. Daha ayrıntılı bilgi alabilmek için “Teklif Al” butonuna tıklayabilir ya da Düğün Yardımcısı üzerinde yer alan numarayı tuşlayabilirsin.

Yol Arkadaşım Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın en merkezi ilçelerinden Çankaya’da bulunan Yol Arkadaşım Photography’e özel aracınla ya da toplu taşıma ile rahatlıkla gidebilirsin. Firmanın açık adresi; Aziziye, Etitek Sitesi, Hoşdere Caddesi 115 / D, Çankaya / Ankara

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Dış çekim, kuaför çekimi ve ekip temini gibi hizmetler bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, dış çekim

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Yurt içi ve yurt dışında hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

2 hafta

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Ünsal Ahmet Dizman
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ