Zen Film

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
750 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Zen Film Hakkında

İzmir, Buca konumlu bir fotoğraf stüdyosu olan Zen Film, bölgede fazlasıyla tercih edilen düğün fotoğrafçısı. Özellikle dış çekim alanında tecrübe sahibi olmasıyla dikkat çekiyor. Üstelik yaklaşık 500 TL’den başlayan paket fiyatları sunuyor. Uygun fiyata kusursuz düğün fotoğrafları elde etmek istiyorsan senin için hazırladığımız içeriğimize göz atmayı unutma.

Hizmet Tecrübesi & Özellikleri

Düğün organizasyonu kapsamında düğün belgeseli, hikayesi ve klip düzenlemeleri yapılıyor. Aynı zamanda bunlara nişan, katalog ve konsept çekimlerini dahil edebilirsin. Farklı çekim konseptlerini deneyimlemek istersen de trashday ve save the date gibi çekimler de gerçekleştiriliyor.

Zen Film Fotoğraf Stüdyosu’nu diğer düğün fotoğrafçılarından ayıran en önemli özelliklerinden bir tanesi; yaratıcı fikirler ortaya koyması. Adeta bir filmin içerisindeymişsin gibi afiş ve fragman hizmetleri sunuyor. Yakınlarına gösterebileceğin yaratıcı klipler ve üzerinde uğraşılmış afişler elde edebilirsin.

Dış Çekim Olanakları

Fotoğrafçının çekim için sunduğu olanaklar arasında etkinlik öncesinde yapacağın toplantı bulunuyor. Düğün fotoğrafçısı ile yüz yüze görüşebileceğin ve isteklerini paylaşabilme imkanına sahipsin. Toplantı sırasında en güzel İzmir dış çekim mekanları önerilerini alabilirsin.

Çekim esnasında sadece bir düğün fotoğrafçısı ile değil, alanında uzman deneyimli bir ekiple çalışabilirsin. Kameradan ve ışıklardan sorumlu ekip elemanları çekim gününün verimli geçmesi için dikkatle çalışıyor olacak.

Zen Film Düğün Dış Çekim Fiyatları

Zen Film, fotoğraf stüdyosu dış çekim organizasyonlarında başlangıç paketi ve her şey dahil paket seçenekleri sunuyor. Her şey dahil paket fiyatları yaklaşık 750 TL’den başlıyor. Başlangıç paketinde yer alan hizmetlerden faydalanmak istersen, onun da fiyatları yaklaşık 500 TL olarak belirlenmiş.

Stüdyo ve dış çekim fiyatları hakkında en güncel bilgilere ulaşmak için sayfanın üst tarafında yer alan ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Zen Film Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İzmir, Buca ilçesinde hizmet veren fotoğraf stüdyosu merkezi konumu sayesinde ulaşım kolaylığı sağlıyor. İzban, Eshot otobüsleri ve minibüs hatları stüdyonun yakınından geçiyor. Kendine ait bir araçla veya toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Stüdyonun açık adresi için ücretsiz danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ayrıntılı bilgiye teklif al formunu doldurarak ulaşabilirsin.  

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içeriğinde ise mekan önerileri, organizasyon öncesi toplantı, konsept çekimler ve düğün hikayesi, belgeseli & klip tasarımları bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Etkinlik öncesinde yapacağın toplantıda çekimler için en ideal mekan önerilerini alabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonu kapsamında düğün belgeseli, düğün hikayesi ve klip düzenlemeleri yapılıyor. Aynı zamanda bunlara nişan, katalog, trashday ve save the date konsept çekimlerini dahil edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in tüm ilçelerinde hizmet veriliyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişin 2 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ