Zeray Düğün ve Kongre Sarayı

2024 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL
Kokteyl
10 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Otopark
250

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Çocuk etkinlik alanı
Gelin - Damat Odası
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Catering hizmeti
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Zeray Düğün ve Kongre Sarayı Hakkında

Yorumlarıyla çokça beğeni alan ve profesyonel ekibiyle Avrupa standartlarında hizmet sunan bir düğün mekanı var karşında.  Sultanbeyli ilçesinde yer alan Zeray Düğün ve Kongre Sarayı, olanakları ve 10TL’den başlayan ayrıcalıklı fiyatları ile, kapılarını sonuna kadar açıyor.

Zeray Düğün Salonu’nun DüğünYardımcısı.com’a sunduğu özel kampanyalar için hiç vakit kaybetmeden ücretsiz danışmanlık hattımızı arayabilirsin.

Düğün Paketleri

Başlangıç paketi ve her şey dahil paket olarak iki farklı kategoride hizmet sunan bu düğün mekanında, başlangıç paketi içeriği seni memnun edecek güzelliklerle dolu. Mekanın geniş dans pistinde geçireceğin saatler, başlangıç paketinde ayrıntılı şekilde düşünülüyor ve müzik, sahne süslemesi detayları bu paket içeriğinde sunuluyor. Zeray Düğün Salonu  minik misafirlerini de unutmuyor ve başlangıç paketi ile çocuklar için eğlenceli aktiviteler sunuyor.

Zeray Düğün Salonu’nda sunulan bir diğer paket ise, her şey dahil paket. Bu paket kapsamında ise, alanında uzman aşçıların hazırladığı çeşitli menülere ek olarak, seçtiğin temaya uygun detaylı masa, sandalye süslemesi ve fotoğraf çekimi hizmeti yer alıyor. Fotoğraf çekimi için arka planı istediğin aksesuarlarla donatabilirsin.

Zeray Düğün Salonu Paketleri

Zümrüt ve Safir adı ile, iki farklı kapalı alan bulunan bu mekanda, 500 – 750 kişilik geniş bir konuk ağırlama kapasitesi mevcut. Bu sayede sadece düğün değil, şirket toplantısı, baby shower ya da doğum günü gibi etkinlikleri de düzenleyebilirsin. Yemekli organizasyonların için, oldukça başarılı menüleri bulunan Zeray Düğün Salonu’nda, arzu edersen sadece kokteyl daveti de verebilirsin.

Fotoğraf çekimi konusunda da adından söz ettiren bu düğün mekanı, dış çekim, stüdyo çekimi ve düğün esnasında canlı yayın imkanı da sunmakta. Ayrıca, gelin başı ve gelin aracı süslemeleri için firmanın anlaşmalı olduğu bir kuaför ve çiçekçi mevcut. Zeray Düğün Salonu düğünün esnasında neşene neşe katacak modern veya geleneksel çeşitli dans ekipleri hizmetini de sağlıyor.

Zeray Düğün Salonu Fiyatları

Zeray Düğün Salonu uygun fiyatlı Sultanbeyli düğün salonları arasında yer alıyor. Yemekli menülerde kişi başı fiyatı 10TL ile 30TL arasında. Kokteyl menülerde başlangıç paketi fiyatı  hafta içi 5.000 – 7.500 lira civarında iken, hafta sonu 7.500 – 10.000TL şeklinde değişiyor.

Taleplerine göre oluşacak en net düğün salonu fiyatları için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklamalısın. “Ücretsiz Teklif Al” butonu sayesinde DüğünYardımcısı.com’un avantajlı fiyatlarını da görüntüleyebilirsin.

Zeray Düğün ve Kongre Sarayı Nerededir? Nasıl Gidilir?

Sultanbeyli’de Ersoy Hastanesi’nin yanında yer alan Zeray Düğün ve Kongre Salonu ulaşım olarak oldukça kolay bir konumda bulunuyor. Şehir içinden toplu taşıma ile ulaşabileceğin gibi, özel aracınla da gelebilirsin. Burada, 150 – 250 araçlık kapasitesi olan bir otopark da mevcut.  Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

“Mehmet Akif Mahallesi, Özel Sokak, No: 7, Sultanbeyli / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde masa - sandalye süsleme, sahne dekorasyonu, ışık ve ses hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette, fotoğraf çekimi, menülerde tadım ve değişiklik, belirlediğin konsepte uygun dizayn ve yemek servisi bulunmakta. Ayrıca anlaşmalı kuaförde gelin başı yapımı ve gelin arabası süslemesi hizmetleri de pakete dahil.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gelin arabası süslemesi, gelin başı yapımı, profesyonel fotoğraf ve video çekim hizmetleri ek avantajlar içerisinde bulunmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, sünnet düğünü, konferans, iftar yemekleri, kadınlar matinesi, parti genel kurulları, yemekli - yemeksiz düğün, dernek ve okul yemekleri düzenleyebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Zeray ile organizasyon için planladığın tarihten en az 3 ay önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Gelin yolu, gelin tagı, kişiye özel konsept tasarım ve düğün dekorasyonları Zeray'ın sunduğu dekorasyon kataloğu içerisinde yer almaktadır.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Zümrüt ve Safir adıyla birbirinden farklı iki adet davet alanı mevcut. Salonda 750 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesi bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Ordövr tabağı, spesiyal menü, kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menüleri gibi seçenekler mevcut.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Saat 23.00'e kadar kesintisiz eğlence, müzik ve servis devam ediyor.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul Sultanbeyli'de yer alan bu mekan şehir ve orman manzaralı.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

DJ performansı, yerel sanatçılar, orkestra ve müzik grupları gibi farklı seçenekler bulunuyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Salonun anlaşmalı olduğunu profesyonel fotoğraf ve video çekim ekibi stüdyo çekimleri, dış çekim, sinevizyon ve aile fotoğrafı gibi hizmetleri sağlıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Osman Barik
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ