Zeynep Sultan Kasrı

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
110 TL
110 TL
Kokteyl
60 TL
60 TL
Pasta - Meşrubat
60 TL
60 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
500
max
Kapalı Davet Alanı
150
min
|
250
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
500
max
Otopark
100

Özellikler

Açık Davet Alanı
Yalıda Düğün/Davet
Şamdan
Açılır kapanır tavan
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
After Party için Ayrı Alan

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nişan makası
Nişan tepsisi
Gelin hamamı

Zeynep Sultan Kasrı Hakkında

Ankara‘nın Altındağ ilçesinde yer alan Zeynep Sultan Kasrı, profesyonel ve güzler yüzlü ekibiyle gelinlere masalların ötesinde bir kına gecesi yaşatıyor. Tesis gelinlerin en özel günlerinden birini kusursuz şekilde geçirmesi için birçok hizmet sunuyor. Kına organizasyonu fiyatları hafta içi ve hafta sonuna göre değişiklik gösteriyor. Tesisin fiyatları kişi başı 60 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Açık ve kapalı davet alanıyla hizmet veren Sultan Kasrı, tecrübeli ekibiyle yıllarca unutulmayacak bir kına gecesi için hizmet sunuyor.

Açık alan 500 kişilik kapasiteye sahipken kapalı alanda 250 kişilik kapasiteyle hizmet sunuyor. Kişi sayısına ve isteklerine göre dilediğin alanı seçebilirsin. Mekanda aynı zamanda kır düğünü organizasyonları da düzenliyor.

Zeynep Sultan Kasrı Kına Fiyatları

Kına gecesi fiyatları hafta içi ve hafta sonu tercihine göre değişiklik gösteriyor. Hafta içi yemekli kına gecesi kişi başı 60 TL’den başlarken hafta sonu kişi başı 110 TL olarak hizmet sunuyor.

Mekanın fiyat detayları ve müsaitlik durumu ile ilgili “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilir ve DüğünYardımcısı.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsin.

Olanakları

Güler yüzlü ekibiyle hizmet sunan Zeynep Sultan Kasrı, kına gecesinin en güzel şekilde geçmesi için birçok imkan sunuyor. Kına gecesi temasına uygun olarak mekanın dekorasyonunu yapıyor. Sandalyeleri tüllerle süslerken masaları ise şamdanlarla donatıyor.

Kına gecende eğlencenin doruklarına ulaşman için birçok kına malzemesini tahsis ederken bu özel gecende anılarını ölümsüzleştirebilmen için profesyonel bir fotoğrafçı hizmeti de sunuyor. Eğer kına gecenin yemekli olmasını dilersen tesisin hünerli aşçıları eşsiz menüler oluşturuyor.

Davetlilerin göz zevkine hitap eden dekorasyonlu salonda enfes lezzetlerle buluşuyor. Arzu edersen tesisin bünyesinde bulunan hamamda gelin hamamı yapabilir ve nostaljik bir kına gecesi de yaşayabilirsin.

Zeynep Sultan Kasrı Nerededir?

Düğün ve kına mekanı, Ankara’nın Altındağ ilçesinde kapılarını açıyor. Şehir merkezinde her davetlinin kolayca ulaşabileceği bir konumda bulunuyor. Davetlileriniz dilerse toplu taşıma araçlarıyla da rahatlıkla ulaşabilir. Dilerse özel aracıyla da gelebilir. Tesisin özel otoparkı sayesinde park yeri sorunu yaşanmıyor.

Adres: Altınpark Derme Sokak, No: 7/1 Altındağ / Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ