Zeynep Sultan Kasrı

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
110 TL
110 TL
Kokteyl
60 TL
60 TL
Pasta - Meşrubat
60 TL
60 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
500
max
Kapalı Davet Alanı
150
min
|
250
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
500
max
Otopark
100

Özellikler

Açık Davet Alanı
Yalıda Düğün/Davet
Açılır kapanır tavan
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
After Party için Ayrı Alan

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nişan makası
Nişan tepsisi
Gelin hamamı

Zeynep Sultan Kasrı Hakkında

Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan Zeynep Sultan Kasrı, kır düğünü isteyen çiftlerin ilk tercihi oluyor. Tecrübeli ekibi ve kaliteli hizmetiyle şık davetlere ev sahipliği yapıyor. Mekanın kişi başı düğün fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Sultan Kasrı mekanının 500 kişi kapasiteli açık alanı ve 250 kişi kapasiteli kapalı alanı bulunuyor. Son teknoloji ses sistemi ve teknik altyapısıyla harika bir düğün gerçekleştiriyor. Çiftleri girişte kırmızı büyük bir halı karşılıyor. Altın renkli sandalyeler ve yuvarlak masalar ile dekorasyon oluşturuluyor.

Ayrıca mekan mumlar, suplalar ve çeşitli çiçekler ile süsleniyor. İstediğin konsepti düğün mekanı oluşuyor. Bahçeli alanı ve organizasyon sorumlusu ile düzenli bir şekilde davetler oluşturuluyor. Sağladığı hizmetler ve uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Eğer kına gecesi için mekanı tercih edersen bindallı, kaftan, hint kınası, kına mumu, kına süslemesi, kına töreni, semazen, kına ekibi hizmetlerinden yararlanabilirsin. Sağladığı otantik havayla hayallerindeki bir düğün gerçekleşiyor. Yemekli ve kokteylli menü seçenekleriyle kına gecelerini lezzetli yemeklerle organize edebilirsin. Kına geceleri için önceden menü tadımı yapabilirsin.

Olanakları

Açılır kapanır tavanı ve geniş after party alanıyla misafirler hoş vakit geçiriyor. Gelin hamamı, oryantal, davul şov hizmetlerinden yararlanabilirsin. Zeynep Sultan Kasrı bünyesinden aksesuar kiralayarak şık bir dekorasyon oluşturabilirsin.

Ayrıca mekanın fotoğraf ve video çekimiyle anılarınızı ölümsüzleştirebilirsin. Nişan makası ve nişan tepsisini kullanabilirsin. Eşsiz kına geceleri için kına tahtında yararlanabilirsin. Canlı müzik için DJ seçeneğini tercih edebilirsin.

Zeynep Sultan Kasrı Kır Düğünü Fiyatları

Mekanda harika manzarayla, kalite davetler gerçekleştirebilirsin. Seçtiğin ek hizmetlere göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Hafta için kır düğünü fiyatları 30 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise 50 TL’den başlıyor.

Fiyatlar ve ek hizmetlerle ilgili daha kapsamlı bilgi edinmek isteyen çiftler ücretsiz teklif formunu doldurabilir.

Zeynep Sultan Kasrı Yol Tarifi

Ankara ilinin Altındağ ilçesinde konumlanan mekan, şehir merkezinde bulunuyor. Mekana ulaşım araçlarından metro veya otobüsü kullanarak varabiliyorsun. Metro için M4 hattını, otobüs için 145-7, 266, 278, 44, 450 numaralarını kullanabilirsin. Özel araç kullanarak gelmek istersen aşağıda açık adres bulunuyor:

Ahiler Mah. Uzayan Sk. No:103 Altındağ / Ankara

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ