Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları Hakkında

Hayallerini ölümsüzleştirmeye hazır mısın? O halde Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları zevkine ve isteğine göre her türlü çekimi yapabilecek nadir işletmelerden. Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet gösteren firma dış çekim, düğün fotoğrafçısı ve video ile ilgili tüm ihtiyaçların için akla ilk gelen yerlerden. Firmanın çekim paketleri, dış çekim ve düğün hikayesi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları Ayrıcalıkları

En unutulmaz anlarının ileride tebessüm oluşturabilmesi için yıllardır aynı özenle çalışan Zümrüt Fotoğrafçılık, ülkemizin en çok tercih edilen stüdyoları arasında yer alıyor. Yurt içi ya da yurt dışı istediğin her mekanda çekim yapabilen Zümrüt ekibi, kaliteli fotoğraf ve video ekipmanları ile doğallığı ön plana çıkartıyor. Fotoğraf çekiminde doğal ışık ve yumuşak tonları kullanan bu ekip, eşinle beraber en özel ve en güzel gülüşlerini yakalamak için deklanşöre basıyor.

Dış çekim öncesinde tercih ettiğin mekanı senin için ziyaret eden Zümrüt Fotoğrafçılık ekibi her ayrıntıyı düşünüyor ve oldukça rahat bir çekim geçirmeni sağlıyor. İlk günkü heyecan ve tutkusu ile fotoğraf sanatına farklı bir bakış açısı getiren bu ekip ile çalışmaktan büyük bir zevk alacaksın!

Hizmetleri

Düğün fotoğrafçısı hizmetinin yanı sıra; düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, dış çekim gibi birçok çekimi de oldukça profesyonelce yapıyorlar. Tüm bunların yanında çekimlerin orijinal teslimi de kolaylıkla alabiliyorsun. Çekinmiş olduğun tüm fotoğrafları sana özel hazırlanan albüm seçenekleri ile zevkine uygun bir şekilde dizayn ettirebiliyor ve farklılık yaratabiliyorsun.

Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları Fiyatları

Tercihine göre fotoğraf ve video çekim önerileri sunabilen Zümrüt Fotoğrafçılık isteklerin doğrultusunda sana özel uygun fiyatlı seçenekler sunabiliyor. Ortalama fiyatları minimum 1.500 – 2.000 TL arasında değişebiliyor. Fiyatlar ile ilgili bilgi almak istersen sayfada yer alan “Teklif Al” butonuna tıklayabilir ve unutulmaz anlarını ölümsüzleştirebilirsin.

Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un pek çok ilçesinde şubesi bulunan Zümrüt Fotoğraf Stüdyoları’na özel aracınla ya da toplu ulaşım ile gidebilirsin. Beyoğlu’nda bulunan şubesinin adresi; Sıraselviler Caddesi No:91/B Beyoğlu – Taksim / İstanbul

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

İstenilen mekanda çekim, ekip temini, çekimlerin orijinal teslimi, fotoğraf albümü

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday, dış çekim

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Ankara, İzmir, Antalya

Sipariş teslim süresi?

1 hafta

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ