Zümrüt Fotoğrafçılık

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Zümrüt Fotoğrafçılık Hakkında

Sen en ince ayrıntısına kadar emek verdiğin düğün gününün tadını çıkarırken Zümrüt Fotoğrafçılık bu özel günün her anını düğün fotoğrafçısı ekibi ile kayıt altına alıyor. İstanbul, Kadıköy konumunda stüdyo çekimleri sağlayan firma dilediğin yerde 1500 TL’den başlayan fiyatları ile dış çekim de gerçekleştirebiliyor. Dahası da var, hemen yazının devamını okuyarak öğrenebilirsin.

Zümrüt Fotoğrafçılık’ın Sunduğu Hizmetler

Sevgilin ile izlediğin romantik bir film sahnesi dış çekim alanın mı olsun istiyorsun? İster şehir içi istersen de yurtdışı bir çekim alanı belirle, firma düğün fotoğrafçısı ekibiyle dilediğin her yere gidebiliyor. İstediğin her fotoğraf çekimi türünü de bulunduğun yere taşıyabiliyor.

Düğün fotoğrafçısı ekibi ile çalışmak da her yönden avantaj sağlıyor. Aynı anda farklı açılardan farklı pozlar yakalanabiliyor. Biri poz şeklin ile ilgilenirken biri belirlediğin dış çekim alanında en güzel çekim yapılabilecek yerleri keşfediyor. Çekimi daha kısa sürede tamamlayabileceğin gibi her ayrıntısı düşünülmüş sanat eseri karelere de sahip olabiliyorsun.

Zümrüt Fotoğrafçılık Dış Çekim Fiyatları

Firma bütçene en uygun seçimi gerçekleştirebilmen adına farklı paket seçenekleri sunuyor. Bu paketlerin içerisinde tercih edebileceğin farklı dış çekim türleri bulunuyor ve fiyatları da bu türler belirliyor. Ortalama olarak ise başlangıç paketinin fiyatı 1500 TL’den başlıyor.

Dilersen hemen seçimlerini ücretsiz teklif al formunda yaparak fotoğraf çekimi için net bir fiyat bilgisine sahip olabilirsin.

Teslim Süreci

Fotoğraflarını, videolarını çektirdin ve sabırsızlıkla eline ulaşmasını bekliyorsun. Bunu bilen Zümrüt Fotoğrafçılık, en iyi baskı araçları ve ekipmanları ile çalışarak 14 gün içerisinde benzersiz çekimlerine kavuşabilmeni vaat ediyor. Kısa süre içerisinde hizmet kalitesini de kanıtlamış oluyor.

Zümrüt Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde stüdyosu ile hizmet veren firmaya birçok toplu taşıma alternatifi ile ulaşım sağlayabilirsin. Kişisel aracın ile de ulaşım sağlayabileceğin stüdyoya sorularını cevaplandırmak adına danışmanlık servisi aracılığıyla saniyeler içerisinde ulaşabilirsin. Aynı zamanda telefon görüşmesi ile kolayca düğün fotoğrafçısı için anlaşma gerçekleştirebilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Acıbadem Caddesi, Bilsel Apartmanı, No: 128 O-1, Kadıköy / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisi ile görüşebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtdışı ve şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde bulunan firma muhiti ve çevresine hizmet verdiği gibi şehir dışından gelen talepler doğrultusunda da hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

14 gün içerisinde teslimat gerçekleştiriliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ